home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Vieni

Informacija atnaujinta 2022-11-18 11:34

Autorius: Lisa Gardner

Vieni: [detektyvinis romanas] (Originalus pavadinimas: Alone)/ Lisa Gardner; vertėjas: Vilma Krinevičienė. – Kaunas: Jotema, [2022]. – 348, [2] p.. – ISBN 978-609-490-078-5. – UDK 821.111(73)-312.4.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Ylakių filialas, Vižančių filialas, Šačių filialas, Lenkimų filialas, Kaukolikų filialas, Barstyčių filialas.

Vienas... Masačusetso valstijos policininkas Bobis Dodžas pro savo snaiperio šautuvo taikiklį stebi įtemptą įkaitų dramą. Čia pat, kitapus gatvės, pasiturinčiame Bak Bėjaus rajone Bostone ginkluotas vyras užsibarikadavo su savo žmona ir vaiku. Vyro pirštas apglėbia gaiduką, ir Dodžui lieka sekundė tinkamai sureaguoti... ir amžinybė už tai susimokėti.
Viena... taip prasideda šaltakraujės, gražios ir pavojingai seksualios Katerinos Rouzės Genjon košmaras. Prieš dvidešimt penkerius metus ji beveik mėnesį praleido po žeme pagrobta, kentėdama smurtą. Dabar nužudytas jos vyras. Moters uošvis, galingasis teisėjas Genjonas, kaltina Kateriną dėl sūnaus mirties... ir dėl nepaaiškinamų ligų, kankinančių jos mažąjį sūnelį.
Vienas... pamišėlis išgyvena kalinimą vienutėje griežtojo režimo kalėjime, kur atliko bausmę už žiauriausius nusikaltimus. Dabar jis laisvas vaikšto gatvėmis, nematomas, niekieno neatpažįstamas... ir kupinas nevaldomo keršto troškimo.
Šiuos tris žmones suveda viena smurto akimirka, bet susieja daug gilesnė ir pavojingesnė aistra.