home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Vasara be tavęs

Informacija atnaujinta 2022-11-21 09:00

Autorius: Karen Swan

Vasara be tavęs: romanas (Originalus pavadinimas: THE SUMMER WITHOUT YOU)/ Karen Swan; vertėjas: Ligita Karsbo. – Vilnius: Tyto alba, 2022. – 562, [2] p.. – ISBN 978-609-466-675-9. – UDK 821.111-31.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Ylakių filialas, Vižančių filialas, Šauklių filialas, Mosėdžio filialas, Lenkimų filialas, Didžiųjų Rūšupių filialas, Daukšių filialas, Barstyčių filialas, Aleksandrijos filialas.

Rovena Tipton – sėkmės lydima fotografė, gyvenanti Londone su gražuoliu vaikinu Matu. Jie kartu jau vienuolika metų, ir Rovena įsitikinusi – tik laiko klausimas, kada jų meilės istorija pasieks trokštamą ilgai ir laimingai. Tačiau taip atrodo Rovenai, o Matas turi kitų planų. Prieš užmaudamas žiedą Rovenai ant piršto jis nori padaryti pauzę, vėl sugrąžinti pirmų susitikimų ugnį į jau patogiais virtusius santykius. Jis nusprendžia pusmečiui vykti į Kambodžą. Vos po dviejų dienų. Vienas.
O Rovena sopančia širdimi keliauja į Niujorką fotografuoti prabangių vestuvių. Tačiau trumpa kelionė, turėjusi praskaidrinti niūrią Londono kasdienybę be Mato, tampa gyvenimą keičiančiu vasaros nuotykiu. Netikėtas susitikimas atveda merginą iki elitinių Long Ailando paplūdimių, kur su trimis nepažįstamaisiais ji visą vasarą dalysis prabangia vila.
Vasara įsibėgėja: prabangiuose kokteilių vakarėliuose ir spindinčiuose teniso aikštynuose mezgasi naujos pažintys, verslo sandoriai ir intrigos. Prasideda naujas Rovenos gyvenimo etapas, į kurį mergina priversta įsiliesti ir jį – vyrą, pavertusį pirmąjį jos vakarą Ist Hamptone pragaru.
Ar prabėgus nepamirštamai vasarai Rovena sugebės grįžti į savo senąjį gyvenimą?