home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Neramus kraujas

Informacija atnaujinta 2022-11-21 08:27

Autorius: Robert Galbraith

Neramus kraujas: [romanas] (Originalus pavadinimas: Troubled Blood)/ Robert Galbraith; vertėjas: Danguolė Žalytė. – Vilnius: Alma littera, 2022. – 857, [3] p.. – ISBN 978-609-01-5132-7. – UDK 821.111-312.4.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius.

Privačiam detektyvui Kormoranui Straikui lankant savo šeimą Kornvalyje, pagalbos į jį kreipiasi moteris su prašymu ištirti, kas nutiko jos motinai, paslaptingai dingusiai prieš keturiasdešimt metų – 1974-aisiais. Savo, kaip detektyvo, karjeroje Straikas dar nėra turėjęs tokios senos ir vis dar neištirtos bylos, tad iššūkį priima. Kartu su ištikimąja partnere Robina Elakot (kuri turi rūpesčių dėl skyrybų, nepageidaujamo vyrų dėmesio ir jausmų Straikui) Kormoranas bylos pėdsakais leidžiasi į praeitį.
Straiką, pamažu narpliojantį painų užuominų, įkalčių ir įtarimų kamuolį, tyrimo gijos veda prie psichopato žudiko maniako, astrologijos, taro kortų ir toli gražu ne itin patikimų liudininkų. Kormoranas su Robina gana greitai įsitikina, kad net ir tokios senos bylos gali būti mirtinai pavojingos.
Painus ir kvapą gniaužiantis epinis romanas „Neramus kraujas" yra penktoji serijos apie seklį Straiką knyga, kurią galima skaityti ir kaip atskirą kūrinį.