home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Nenuorama

Informacija atnaujinta 2023-12-13 14:15

Autorius: Skirmantė Rugsėjis

Nenuorama : [romanas] / Skirmantė Rugsėjis. – Vilnius : Alma littera, 2023. – 254, [2] p.. – ISBN 978-609-01-5622-3. – UDK 821.172-311.6
Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Šliktinės filialas, Pašilės filialas, Šauklių filialas, Daukšių filialas, Aleksandrijos filialas.

Trijų galingų XVII a. Lietuvos didikų šeimų susidūrimas. Užginta meilė, niūrios paslaptys ir mirtina klasta. Pasinerkite į svaiginančių jausmų ir kvapą gniaužiančių nuotykių verpetą.
Pasislėpusi tamsiuose Širvėnos pilies užkaboriuose, grafaitė Arvilė paslapčia klausosi tarnaičių pokalbių, nevengia bendrauti su prasčiokais ir kratosi aukštuomenei derančio rafinuoto elgesio. Išvaizdusis grafo patikėtinis Raigardas manė, kad Širvėnų šeimą pažįsta nuo vaikystės, tačiau grįžusio iš nelaisvės Rusijoje jo laukia staigmenos.
Nutrūktgalvė grafaitė išaugusi į tikrą užsispyrėlę ir medžioja bučinius, o jos tėvas įnirtingai rezga sąmokslą prieš naująjį karalių. Arvilės santuoka su įtakingos LDK giminės Lėvų sūnumi – viena šio sąmokslo dalių.
Ar neklusni mergina susitaikys su skubotomis sužadėtuvėmis? Kokia paslaptis gaubia Raigardo kilmę?
Į nuotykių sūkurį įsukantis ir jaukią pramogą žadantis alternatyviosios istorijos romanas nukelia į XVII amžiaus Lietuvą, kur skaitytojai sykiu su romano herojais taps liudytojais audringų istorinių įvykių, drebinusių šalį po Augusto II vainikavimo.
Atsargiai, perskaičius knygą kyla noras laužyti taisykles!