home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Intuicija

Informacija atnaujinta 2022-11-18 11:28

Autorius: Laurent Gounelle

Intuicija: romanas (Originalus pavadinimas: Intuitio)/ Laurent Gounelle; vertėjas: Lina Perkauskytė. – Vilnius: Alma littera, 2022. – 379, [2] p.. – ISBN 978-609-01-4990-4. – UDK 821.133.1-311.1

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Ylakių filialas, Senamiesčio filialas, Šauklių filialas, Pašilės filialas; Mosėdžio filialas, Kaukolikų filialas, Luknių knygų išdavimo punktas; Aleksandrijos filialas; Daukšių filialas.

Nauja bestselerių „Dievas visada keliauja incognito", „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas", „Pažadu tau laisvę" autoriaus knyga ieškantiems atsakymų ir trokštantiems pažinimo. Supindamas populiariąją psichologiją ir įtraukiantį siužetą su trilerio elementais Laurentʼas Gounelleʼis padeda atskleisti kiekviename iš mūsų glūdinčią jėgą ir atrasti kelią į laimingą gyvenimą.
Jaunas niujorkietis Timotis Fišeris yra vidutinio pasisekimo sulaukiančių detektyvų rašytojas, laikantis save neįdomiu žmogumi, gyvenančiu banalų gyvenimą. Todėl dviejų FTB agentų pasirodymas prie namų slenksčio jam tarsi griaustinis iš giedro dangaus. Pasirodo, FTB vykdo slaptą projektą, kuriame dalyvauja stiprią intuiciją turintys žmonės. Vienas iš jų gali būti Timotis.
Projekto vadovė Ana atskleidžia ilgai stebėjusi viešus jo interviu ir įžvelgusi neeilinę nuojautą. Jei rašytojas sutiktų tapti slaptos programos dalimi, jo gebėjimai galėtų padėti sulaikyti paslaptingą padegėją.
Įsitraukęs į mirtiną žaidimą su ieškomiausiu šalies nusikaltėliu Timotis pradeda lenktynes su laiku, pasinaudodamas iki tol nepažinota vidine jėga, ir atranda, kad pasaulyje apstu dalykų, apie kuriuos jis nė nenutuokė.