home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Antarktidos indėnai

Informacija atnaujinta 2023-12-13 14:12

Autorius: Juozas Gaižauskas

Antarktidos indėnai / Juozas Gaižauskas. – Vilnius : Alma littera, 2023. – 167, [6] p. : portr.. – ISBN 978-609-01-5660-5. – UDK 821.172-93-34
Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Vaikų aptarnavimo skyrius, Ylakių filialas, Šauklių filialas, Mosėdžio filialas, Kaukolikų filialas, Daukšių filialas.
Antarktidos indėnai neklausia tavo amžiaus, jie tik atskleidžia, kiek dar likę vaiko tavyje.
Kai gyvenimas byra į šipulius ir nebelieka vilties, kai skauda taip, kad nebeįmanoma ištverti, o tu privalai išgelbėti pasaulį... Bet jeigu esi tik mažas berniukas?
Susirūpinęs tėtis ir naktimis tyliai verkianti mama nepasakoja tau, kodėl vyresnioji sesutė nuolat būna ligoninėje. Senelio vienkiemyje pradeda lankytis keisti svečiai, dažniausiai jie sėdi prie stalo ir tyli. Kas vyksta? Vieną pavakarį berniukas išvysta į rūką nuvingiuojantį kelią ir iš jo išnyrantį paslaptingą svečią. Tikrų tikriausias, plunksnų karūna pasipuošęs indėnas prie vakarienės stalo paklaustas: iš kur atvyko, netikėtai atsako esąs Antarktidos pilietis. Ar tai senelio žaidimas? Gal indėnas tik gatvės artistas? O ir tėtis, išgirdęs istoriją, juokiasi iš senelio pokšto. Bet kodėl kambaryje besiblaškantis paukštis palieka dar vieną plunksną? Kiek jų reikia surinkti, kad atskleistum paslaptį?