home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

365 Įkvėpimai mylėti

Informacija atnaujinta 2024-03-12 14:03

Autorius: Benas Lyris.

365 įkvėpimai mylėti / Benas Lyris. – Vilnius : Alma littera, 2023. – 438, [2] p. : iliustr.. – ISBN 978-609-01-5752-7. – UDK 130.12
Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius.
Labiausiai įkvepiančios Beno Lyrio mintys.
Mūsų gyvenimas – nepaprastas stebuklas, jis dieviškas tiek, kiek gebame įdėti širdies.
Kiekvienas šios knygos sakinys tegu įkvėps tave išlukštenti iš savo gyvenimo ką nors gražaus, net ir pilkoje buityje pamatyti gyvenimo gėles, nesustoti prie smulkmenų, kurios įkalina baimėje, sustingdo, neleidžia eiti į priekį, verčia nerimauti. Linkiu kiekvienai dienai skirtoje mintyje rasti ramybę.
Kiekvienos dienos sakinyje perskaitęs žodį Meilė, paklausk savęs, už ką myli šią dieną, pamąstyk, kaip ši mintis galėtų padėti visiškai atsiverti gyvenimui, apkabinti jį iš visos širdies. Drąsos!
Jeigu norime tapti išties laimingi, turime besąlygiškai mylėti vieni kitus. Nepastebėti aplinkinių trūkumų, neprikišti jų, o matyti tai, kas vertinga. Meilė nebūtinai pakeičia kitus, bet visada perkeičia mus.
*
Jeigu gebame mylėti save, šalia mūsų esantieji taip pat įgyja galią mylėti save.
*
Tavo vidus – meilės sodas. Jame auga tai, ką pasodini.
*
Jeigu nerasi Meilės, atlaidumo, gerumo, šviesos savyje, viso to neišvysi ir kituose.
*
Išmok dėkoti. Tai, ką turi, kas esi ir kur esi, yra dovana tau, priimk ją dėkinga širdimi.
*
Negyvenai, jei manai, kad laimė – tik turėti, o ne būti.
Benas Lyris – mylintis savo širdies Gyvenimą ir norintis Kitiems padėti pamilti Jų pačių kelią. Vidinės drąsos ir Gyvenimo nešėjas, širdyje tikintis, kad Kiekvienas žmogus turi nueiti ne kitų patarimų ir receptų, bet savo vidaus kelionę. Kviečiantis kvepėti ne kvepalais ar kerėti išore, bet gerumu.