home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

ATVERKIME DURIS VASARAI

Informacija atnaujinta 2023-07-21 10:25

Jau ne pirmus metus mūsų bibliotekos Vaikų literatūros skyrius prisideda prie iniciatyvos ,,Atverkime duris vasarai“, kurią organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Ši iniciatyva skatina įstaigas suteikti vaikams galimybes prasmingai leisti vasaros atostogas.
Liepos 19 d. rytą mūsų bibliotekoje vyko Kristinos Jakaitės-Bulbukienės knygos „Bobausis be ausų: trumpos istorijos apie Spurgį“ pristatymas, kuriame dalyvavo Skuodo vaikų lopšelio-darželio ,,Saulutės“ auklėtiniai. Vaikus atlydėjo auklėtoja Aurelija Vaškienė.
Po įdomaus ir animuoto pasakojimo apie tai, kaip gimsta knyga, dalyviai susipažino su Spurgiu ir keliomis jo gyvenimo istorijomis. Padiskutavus apie mėgstamus namų ruošos darbus ir kelintu vaiku šeimoje geriausia būti, vaikai ėmėsi labai rimtos užduoties – prisiminti ir giminės medyje surašyti prosenelius ir proseneles.
Nuoširdžiai dėkojame knygos autorei Kristinai Jakaitei-Bulbukienei, kad apsilankė mūsų bibliotekoje ir suteikė turiningą laiką jauniesiems bibliotekos lankytojams.