home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Žudymo sezonas

Informacija atnaujinta 2022-02-09 14:37

Autorius: Mason Cross

Žudymo sezonas (originalus pavadinimas: KILLING SEASON): trileris / Mason Cross. – Vilnius : Tyto alba, 2020. – 375, [1] p..– ISBN 978-609-466-524-0. Knygų serija: Karteris Bleikas.

Saugojimo vietas: Skaitytojų aptarnavimo skyrius; Senamiesčio filialas; Šačių filialas; Ylakių filialas.
Pirmas dalykas, kurį turite apie mane žinoti, – Karteris Bleikas nėra mano tikrasis vardas.
Mason Cross (Meisonas Krosas) – britų autorius, išgarsėjęs savo trilerių serija apie Karterį Bleiką. „Žudymo sezonas" – pirmoji serijos knyga.
Kalebas Vordelas buvo pabaisa, apie kurį žinojo visi. Čikagos snaiperiu pramintas profesionalus žudikas laikė baimėje visą šalį, kol galiausiai buvo sučiuptas ir nuteistas. Tačiau jam pavyko pasprukti iš kalėjimo likus dviem savaitėms iki mirties bausmės įvykdymo. Ir keršto troškimo paskatintas žudymo sezonas vėl prasidėjo...
FTB tenka šauktis į pagalbą Karterį Bleiką. Žmogų, kuris neturi nei vardo, nei tapatybės, tik talentą rasti tuos, kurie padaro viską, kad jų nebūtų įmanoma rasti. Žmogų, kuris jau buvo susidūręs su Kalebu Vordelu ir žino, ką šis sugeba. Kartu su ambicinga specialiąja agente Eleina Baner jie privalo surasti Vordelą, toliau sėjantį siaubą Amerikoje. Atrodo, kad jis žudo visus, kurie pasitaiko jo kelyje. Be jokios priežasties.
Tačiau Bleikas ir Baner greitai ima įtarti, kad juos stengiamasi nušalinti nuo tyrimo. Todėl jie turi ne tik kuo greičiau sučiupti dėl malonumo žudantį monstrą, bet ir išnarplioti pašonėje klestintį melo ir korupcijos voratinklį. Karteris Bleikas yra priverstas sulaužyti visas taisykles ir stoti į kovą su FTB – tam, kad pagaliau sustabdytų žudynes ir į viešumą iškeltų mirtį nešantį sąmokslą.
Kvapą gniaužiantis ir miegą atimantis „Žudymo sezonas" – pažintis su Karteriu Bleiku ir jo pavojingų tyrimų pradžia.