home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Mieloji Rouzė Gold

Informacija atnaujinta 2022-11-21 10:53

Autorius: Stephanie Wrobel

Mieloji Rouzė Gold: trileris (Originalus pavadinimas: The Recovery Of Rose Gold)/ Stephanie Wrobel; vertėjas: Inga Čepulienė. – Vilnius: BALTO leidybos namai, 2022. – 319, [1] p.. – ISBN 978-609-487-236-5. – UDK 821.111(73)-312.4

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Vižančių filialas, Šliktinės filialas, Lenkimų filialas, Šačių filialas, Didžiųjų Rūšupių filialas.

Pirmuosius aštuoniolika gyvenimo metų Rouzė Gold Vots tikėjo, kad rimtai serga. Kentė skausmą, ją nuolat pykino, kartais be vežimėlio nė negalėjo judėti. Mama nebeleido jos į mokyklą, tampė po ligonines, ten buvo atlikti visi įmanomi tyrimai. Tačiau nė vienas gydytojas nesuprato, kas kamuoja Rouzę Gold.
Vienišai motinai Petei Vots kaip įmanydami padėjo kaimynai: pakišdavo petį išsiverkti ir rinko lėšas Rouzės Gold gydymui. Atrodė, kad Petė – šventoji, visiškai atsidavusi ligotai dukrai ir dėl jos atsisakiusi savo gyvenimo.
Tačiau paaiškėjo, jog Petė Vots – labai įgudusi melagė.
Po penkerių metų kalėjimo išėjusi į laisvę, Petė maldauja dukters ją priimti. Miestelio bendruomenė negali patikėti, kad Rouzė Gold sutinka. Petė tvirtina tenorinti susitaikyti. Teigia atleidusi dukrai, kad ją įdavė ir prieš ją liudijo. Bet Rouzė Gold motiną pažįsta. Petė Vots visada atsilygina.
Tačiau Rouzė Gold jau nebe ta paliegusi jos dukrelė.
Ir ji taip ilgai laukė mamos sugrįžtant...