home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Kaip priversti badauti vėžį...pačiam nebadaujant

Informacija atnaujinta 2022-02-22 09:53

Autorius: Jane McLelland

Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant (Originalus pavadinimas: How to Starve Cancer...without Starving Yourself)/ Jane McLelland. – Kaunas : Vitae Litera, 2020. – [26], 447, [1] p. : iliustr.. Vertėjas: Irena Darginavičienė – ISBN 978-609-454-439-2

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius.

Ar Džeinė McLelland rado atsakymą j klausimą, kaip nugalėti vėžį? Ar galime priversti vėžį numirti iš bado?
Džeinė, šią laiką „vėžio Šerlokas Holmsas", išsiaiškino, kad vėžį badauti verčianti dieta, stiprūs papildai ir keletas jau pamirštą mažo toksiškumo vaistą, gydymui juos taikant vienu metu, veikia sinergiškai, be to, stiprina vienas kito poveikį vėžiui. Jos mirtinas vėžys, tarsi stebuklas, tiesiog išgaravo.
Šioje proverži iliustruojančioje knygoje "Kaip priversti badauti vėžį... pačiam nebadaujant" Džeinė aprašo savo nepaprastą, širdį veriančią kelionę ir pakeliui padarytus medicininius atradimus. Jos organizmas jai buvo bandomąja jūrą kiaulyte. Džeinei pavyko atrasti badauti vėžį priverčiančius vaistus ir papildus. Pasiektus rezultatus puikiai iliustruoja jos parengtas „Metro žemėlapis", kuriame parodyta, kokius vėžio maitinimosi kelius būtina blokuoti sergant visų rūšių vėžiu ir kaip galima sukurti savo „kokteilį", kuris priverstų vėžį badauti. Deja, daug paprastų senųjų vaistų buvo pamiršta, juos keitė „vaistų lenktynėse" dalyvaujantys naujausi patentuoti ir šio žaidimo taisykles keičiantys vaistai. Taigi, ar atsakymas į šį klausimą jau čia? Džeinė tiki, kad taip. Žingsnis po žingsnio ji pamažu dėliojo savo dėlionę, išsprendė galvosūkį ir parengė paprastą protokolą.
Šioje knygoje rasite atsakymus į opius klausimus apie papildomojo gydymo metodų taikymą sergant vėžiu. Kokius vaistus, kurią taikymo gydymui patentas baigėsi (off-label drugs), ir papildus reikėtą vartoti? Ar reikėtų išbandyti ketogeninę dietą? Ar reikia badauti? Ar riebalai nepavojingi? Kiek ir kada reikėtą mankštintis? Džeinė aiškina, kodėl kiekvienam pacientui būtinas individualizuotas požiūris ir, svarbiausia, parodo, kaip tai padaryti.
Knyga „Kaip priversti badauti vėžį... pačiam nebadaujant" – įtikinamas pasakojimas apie ryžtingą kovą su liga neturint beveik jokią šansą išgyventi. Jei jūs ar jūsų mylimas žmogus serga vėžiu, būtinai turite perskaityti šią knygą. Net jei jums buvo pasakyta, kad nieko daugiau padaryti negalima, Džeinė tvirtina, kad tai beveik tikrai netiesa.