home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Evė Dreik viską pradeda iš naujo

Informacija atnaujinta 2022-02-09 14:37

Autorius: Linda Holmes

Evė Dreik viską pradeda iš naujo (originalus pavadinimas: Evvie Drake Starts Over): romanas / Linda Holmes. Vertėjas: Inga Stančikaitė – Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2021]. – 349, [1] p.. – ISBN 978-609-479-413-1.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius; Senamiesčio filialas; Vižančių filialas; Šliktinės filialas; Kaukolikų filialas; Daukšių filialas.

Trisdešimtmetė Evė Dreik gyvena žaviame ir apsnūdusiame Meino valstijos pajūrio miestelyje, bet retai kada iškelia koją iš savo pernelyg didelių tuščių namų, daug skaito ir klausosi keisčiausių tinklalaidžių. Jos geriausias draugas Endis mano, kad ji gedi beveik prieš metus žuvusio vyro. Ir Evė neprieštarauja.
Kai Endis jai pasiūlo nenaudojamą namo dalį išnuomoti savo vaikystės draugui, buvusiam beisbolininkui Dinui Teniui, Evė sutinka. Kaip ir Evės, Dino gyvenimas pasisuko ne ta linkme, jis patyrė didžiausią sportininkų košmarą – vieną rytą pabudęs nebesugebėjo mėtyti kamuoliuko ir iki šiol negali išsiaiškinti, kodėl. Tad abu susitaria: Evė neklausinės apie beisbolą, o Dinas – apie jos mirusį vyrą. Bet taisyklės dažnai ir sukuriamos tam, kad būtų sulaužytos...