home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Enigma Duplex, arba dviguba mįslė

Informacija atnaujinta 2022-11-21 13:51

Autorius: Sondra Rankelienė

Enigma duplex : [dviguba mįslė] : [meistriškas istorinis detektyvas apie Vilniaus ir Lietuvos istorijos paslaptis, vertas lietuviško Da Vinčio kodo vardo]: romanas / Sondra Rankelienė. – Kaunas: Obuolys [i.e. Lectio divina], [2021]. – 413, [3] p.: portr.. – ISBN 978-609-484-257-3. – UDK 821.172-312.4.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Mosėdžio filialas, Ylakių filialas, Didžiųjų Rūšupių filialas.

Paslaptingas nusikaltėlis šių dienų Vilniuje žudo merginas. Kas jis – žudikas maniakas? O gal jo motyvai kur kas sudėtingesni?
Kaip su nusikaltimais susijusi Valdovų rūmuose eksponuojama Jadvygos Jogailaitės skrynutė? Ir kodėl taip svarbu įsiklausyti į mažų vaikų kalbas? Ar bus išnarpliota dviguba mįslė – istorinė ir dabartinė?
Persipynusi tolima praeitis ir dabarties įvykiai, senovinės LDK relikvijos ir paslaptingi mūsų laikų nusikaltimai įtrauks į neleidžiantį atsikvėpti įvykių sūkurį, besisukantį aplink Vilniaus bastėją, Valdovų rūmus bei Kretingos bažnyčią, ir suteiks galimybę prisiminti pamirštas legendas, beprotiškai talentingas asmenybes ir didingus jų darbus...
„ENIGMA DUPLEX arba DVIGUBA MĮSLĖ“ palaipsniui atskleis visus atsakymus... bet kai jau manysite, kad įminėte mįslę – Jūsų lauks netikėtas siurprizas!