home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Dvynės

Informacija atnaujinta 2022-02-09 14:37

Autorius: Elin Hilderbrand

Dvynės (originalus pavadinimas: THE IDENTICALS): romanas / Elin Hilderbrand; vertėjas: Džilda Jansonaitė – Vilnius : Tyto alba, 2021. – 428, [2] p.. – ISBN 978-609-466-511-0.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius; Senamiesčio filialas; Šliktinės filialas; Pašilės filialas; Lenkimų filialas; Daukšių filialas.
„Dvynės" pasakoja apie dvi identiškas seseris, gyvenančias dviejose gretimose salose. Martos Vynuogyną ir Nantaketą skiria tik aštuoniolika kilometrų, tačiau dvynėms Harper ir Tabitai Frost šis atstumas tiesiog neįveikiamas. Jiedvi išsiskyrė ne savo noru: skirdamiesi tėvai pasidalijo ir paaugles dukras. Santūri, užsisklendusi Tabita liko su kontroliuojančia motina Martos Vynuogyne, o Harper su tėvu išsikraustė į Nantaketą. Pamažu praraja tarp seserų vis gilėjo, kol tapo beveik neperžengiama. Jos nebendravo ištisus keturiolika metų. Tačiau tėvo mirtis priverčia seseris vėl susitikti – ir netgi kuriam laikui... apsikeisti gyvenimais, kad išgelbėtų šeimos duženas. Tačiau jos nė nenumanė, kiek paslapčių, gandų ir melagysčių atras svetimame gyvenime, nors abi labai tikėjosi įlindusios į svetimą kailį visa tai palikti už nugaros... Ar Harper ir Tabita įveiks priešiškumą ir liausis varžytis?
Senos nuoskaudos, nauji meilės romanai ir nesusipratimai. Mėginimas ištaisyti klaidas, išspręsti įsisenėjusias problemas ir susitaikyti. Visa tai – dėl dviejų identiškų, bet tokių skirtingų seserų pastangų iš naujo pradėti gyvenimą. Visa tai – per vieną vasarą, apie kurią dar ilgai bus kalbama ir Nantakete, ir Martos Vynuogyne.
„Dvynės" – dvi salos, du gyvenimai, dvi seserys ir daugybė paslapčių.