home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Aklas tigras

Informacija atnaujinta 2023-12-13 14:09

Autorius: Sandra Brown

Aklas tigras (Originalus pavadinimas: The Blind Tiger): romanas / Sandra Brown. – Vilnius : Alma littera, 2023. – 574, [1] p.. – ISBN 978-609-01-5594-3. – UDK 821.111(73)-312.4. Vertėjas: Regina Šeškuvienė.
Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Senamiesčio filialas, Ylakių filialas, Šačių filialas, Mosėdžio filialas, Lenkimų filialas.
Karo išvargintas kareivis Tečeris Hatonas svajoja apie ankstesnį kaubojišką gyvenimą ir vyksta namo. Tačiau norėdamas išvengti nemalonumų, yra priverstas iššokti iš prekinio traukinio vagono ir atsiduria nedideliame Folio miestelyje Teksase. Tą dieną, kai jis atvyksta, dingsta vietinė moteris. Tečeris iškart įtariamas jos pagrobimu. Negana to, jis susiduria su korumpuotu meru, suktu šerifu, klastingais kontrabandininkais ... ir jauna našle, po kurios švelnia išore slepiasi geležinė valia.
Tai, kas Lorelės Plamer gyvenime turėjo būti nauja pradžia, tampa tragedija. Tik atvykus į miestelį, žūsta jos vyras. Tačiau moteris nepalūžta. Ji pasiryžusi pati kurti savo ateitį ir imasi pelningo, bet nelegalaus ir pavojingo vietinio verslo, o tai labai nepatinka seniems iki šiol viešpatavusiems „vilkams". Lorelės sėkmė netrukus išprovokuoja kruviną konkurenciją.
Įsiplieskus smurtui, Lorelė ir Tečeris atsiduria skirtinguose kontrabandininkų karo frontuose, kur kraujas ir nelegalus viskis liejasi upėmis.