home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

28 vasaros

Informacija atnaujinta 2022-02-09 14:38

Autorius: Elin Hildebrand

28 vasaros (originalus pavadinimas: 28 SUMMERS): romanas / Elin Hilderbrand; vertėjas Ieva Albertavičienė. – Vilnius : Tyto alba, 2021. – 492, [2] p..– ISBN 978-609-466-575-2.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius; Senamiesčio filialas; Pašilės filialas; Lenkimų filialas; Didžiųjų Rūšupių filialas, Daukšių filialas.
Vėlyvas 2020-ųjų pavasaris. Prieš prarasdama sąmonę Melorė Blesing dar spėja paprašyti devyniolikmečio sūnaus Linko paimti voką iš stalčiaus. Ant priekinės voko pusės parašyta: „Prašau paskambinti", o viduje – lapelis su telefono numeriu. Linkas suglumęs. Ką sakyti? Ir kas turėtų atsiliepti? Išgirdęs nepažįstamo vyro balsą Linkas sutrinka dar labiau. Ar gali būti, kad tai tas pats Džeikas Maklaudas, kurio žmona kandidatuoja į prezidentus? Tai turbūt klaida. Kas gali sieti šį vyrą ir jo mamą – penkiasdešimt vienų metų anglų kalbos mokytoją iš Nantaketo salos?
Filmo Same Time, Next Year įkvėptas romanas, kurį skaitant norisi tuo pačiu metu šypsotis ir ilgesingai liūdėti. Autorė tikroviškai vaizduoja personažus, neslėpdama jų silpnybių, ir nuosekliai papasakoja neįtikėtiną meilės istoriją, prasidėjusią 1993-iaisiais. Dvidešimt aštuonios vasaros, du jauni žmonės ir meilės pažadas – vieną savaitgalį per metus praleisti kartu, kad ir kas nutiktų... Kaip tai keičia likimus ir ar įmanoma gyventi slaptą gyvenimą nieko nesugriaunant?
„28 vasaros" – tai įtraukianti ir užburianti istorija apie meilę ir nuodėmę, kaltę ir pavydą, baimę ir liūdesį. Apie mūsų pasirinkimus ir kainą, kurią tenka už tai sumokėti.