home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Šventiškas rytmetis Bartuvos progimnazijos bibliotekoje

Informacija atnaujinta 2021-07-12 14:33

Birželio 3 d. Bartuvos progimnazijos bibliotekoje buvo svarbi šventė. Oficialiai pristatyta atsinaujinusi mokyklos skaitykla. Baltos ir melsvos naujų baldų spalvos skaityklos interjerui suteikė elegantiško jaukumo. Bartuvos progimnazijos direktorius Virginijus Jokšas pasveikino į skaityklos pristatymą atėjusius 2d klasės mokinius su mokytoja Rita Šetkauskiene ir bibliotekininkes. Jis džiaugėsi, kad biblioteka tampa svarbia ir vis jaukesne mokyklos dalimi.
Kultūrinė šio renginio dalis – knygos pristatymas. Antrokai iš knygutės bandė iškratyti jau daug kam pažįstamą monstriuką (Tom Fletcher „Atsargia! Monstriukas knygoje“). Susitikimas su šiuo linksmuoliu mokinukams buvo dovana už gausų dalyvavimą dar 2020 m. vykusiame knygų personažų iš antrinių žaliavų kūrimo konkurse. Knygutę vaikams pristatė ir konkursą organizavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės.
Nors karantino suvaržymų metai dar vis tęsiasi, bet džiaugiamės, kad abiejų bibliotekų bendradarbiavimas toliau sėkmingai vyksta. Sveikiname koleges su atsinaujinimu.

Vaikų literatūros skyriaus informacija