home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Lietuvos bibliotekų savaitei ,,Tvari biblioteka“ skirta akcija ,,Žaislų daktarai“

Informacija atnaujinta 2022-05-02 09:52

Balandžio 28 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje vyko Lietuvos bibliotekų savaitei ,,Tvari biblioteka“ skirta akcija ,,Žaislų daktarai“. ,,Žaislų daktarai“ padirbėjo iš peties: pagydė koją praradusį vorą, puodukas gavo naują ąselę, sportinei mašinytei įstatytos naujos durys, tankui nupieštas naujas pabūklas.

Dirbant su 3D pieštuku naudojamas PLA plastikas - vienas iš labiausiai pritaikytų plastikų šiai technologijai. Tai ekologiškas biopolimeras, kuris gali būti gaminamas iš kukurūzų, bulvių ar cukrinių runkelių, todėl šis besilydantis plastikas neskleidžia kenksmingų dūmų.

3D pieštuko pagalba galima  ne tik praktikuotis piešime ir eksperimentuoti kuriant meninius šedevrus, bet ir praktiškai išspręsti galybę buitinio pobūdžio problemų. 3D pieštuko pagalba suklijuojant sulūžusius, suskilusius daiktus, taip sumažindami išmetamų daiktų kiekį.

Po akcijos vaikai suskubo padaryti mažas dovanėles savo brangiausioms mamytėms. Vaikai dar kartą įsitikino, kad 3D pieštukas labai universalus prietaisas. Juo galima pagaminti net papuošalus!