home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Eilėraščių knygos „Melancholijos“ pristatymas mosėdiškiams

Informacija atnaujinta 2021-07-13 09:19

Liepos 1 d. 16 val. įvyko trečiosios Gedimino Bytauto eilėraščių knygos ‚Melancholijos“ pristatymas Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filiale. Filosofas, poetas, dramaturgas, eseistas, muzikantas ir dailininkas G. Bytautas gimė 1988 m. liepos 14 d. Klaipėdoje. Baigęs Klaipėdos „Ąžuolyno‘ gimnaziją studijavo evangeliškąją teologiją Klaipėdos universitete. Kartu jis mokėsi interjero dizaino Klaipėdos technologijų mokymo centre.

Aktyviai rašyti pradėjo apie 2003/ 2004 metus. 2007 m. pasirodė eilėraščių knyga „Mano paties evangelija“ ir 2011 m. – „Už stiklo sienų“. Dalyvavo ir dalyvauja įvairiuose poezijos skaitymuose, du kartus buvo filologų konkursų Klaipėdos turo laureatas. Dalyvauja poezijos pavasario renginiuose. Yra 2 – jų muzikinių albumų autorius. Jo kūryba nuolat spausdinama įvairiuose poezijos ir dailės almanachuose, spaudoje.

  1. Bytautas savo sugebėjimus demonstruoja ir tapybos bei grafikos srityse. Yra surengęs 13 asmeninių tapybos ir grafikos parodų. Keturias parodas surengė kartu su žmona Odile Norvilaite – Bytautiene. Vieną iš jų „Gamta – Dangaus skliaute“ matė ir mosėdiškiai seniūnijos salėje.
  2. Bytautienė klausytojams papasakojo apie jų bendrus darbus, kūrybinius procesus ir sumanymus.

Knygos pristatymą paįvairino meno studijos „Obelėlė“ nauja literatūrinė kompozicija ‚Aš gyvenu“  (autorė ir vadovė N. Jasienė).

Pasibaigus knygos pristatymui, klausytojai uždavinėjo juos dominančius klausimus. Buvo puiki galimybė įsigyti knygą su autoriaus autografu ir palinkėjimais. O tokių tikrai buvo!