home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Edukacinis užsiėmimas „Vabalų lenktynės“

Informacija atnaujinta 2021-07-14 10:54

„Vabalų lenktynės“ Vasaros skaitykloje!


Skubame pasidalinti akimirkomis iš liepos 13 d. Vasaros skaitykloje įvykusio užsiėmimo „Vabalų lenktynės“. Bene karščiausios vasaros dienos vaikai neišsigando ir atskubėjo į Vaikų literatūros skyriaus organizuojamas veiklas. Tądien būta visko: ir linksmos estafetės, kuriuose rungėsi vabalų (musės ir boružės) komandos, ir edukacinis užsiėmimas, kuriame gaminome vabalus, ir laimės rato sukimas, ir piešimas ant plėvelės bei daug juoko ir vaikų šypsenų. Na, ir, žinoma, kaip šventinė diena be prizų, o jų gavo visi mažieji užsiėmimų dalyviai.
Galima teigti, kad tokios neformalios edukacinės popietės gamtoje – tai didžiulė nauda vaikams, nes tai yra ne tik smagus laiko praleidimas, bet šios veiklos ugdo pažinimą ir kūrybiškumą, mokymąsi dirbti komandoje ir bendrauti su kitais.
Šios veiklos – tai projekto „Vaikų biblioartelė Skuode“ veiklų dalis. Jas organizuoja Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, o projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Skuodo rajono savivaldybė.