home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Dvasinio pasaulio paieškos knygų puslapiuose

Informacija atnaujinta 2022-06-10 10:39

Birželio 9 dienos popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos naujojo pastato vidiniame kiemelyje vyko metafizikos dr. Vilimanto Zablockio knygos „Įrodyk man...“ ir Jolantos Strikaitienės poezijos knygos „Pavasario dienų“ pristatymas.

Abu autoriai papasakojo apie likimo nutiestus kelius atvedusius prie kūrybos šaltinio, ieškojimų, pristatė savo knygas.  Barstytiškė Jolanta Strikaitienė savo skaitomais eilėraščiais atvėrė skaidrų ir spalvingą jausmų pasaulį. Susirinkusiųjų tarpe tuoj atsirado jos kūrybos gerbėjų ir dėkojo už pasidalintas mintis.

Metafizikos dr. Vilimantas Zablockis, Lietuvos menų ir mokslo asociacijos “Vydūno šviesa” įkūrėjas ir prezidentas, visuomenininkas, lektorius, rašytojas, poetas. Edgaro Keisio ir Vilhelmo Storosto Vydūno dvasinės išminties pasekėjas pristatė savo knygą.

Knyga „Įrodyk man...“ autoriui jau penktoji, ją rašė chronologine tvarka 25 metus. Knygos autorius vadovaudamasis savo asmenine ir mokslininko bei rašytojo patirtimi, išsamiai aprašo įvykius, kurie remiasi patikrintomis tiesomis ir suteikia įžvalgų ateičiai. Renginio dalyviai nuščiuvę klausėsi jo pasakojimų apie sunkiai paaiškinimus dalykus, nuojautas. Vilimantas sakė, kad  žmonėms sunku pripažinti, kad pasaulis, kurio jie nemato, yra tikras. Per ilgus metus įgijęs daug patirties rašytojas ir toliau tyrinėja žmonijos bei gyvasties keliones link Aukštesnės sąmonės lygmens.

Pristatytų knygų autorius pasveikino Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė. Renginį dainomis ir gitarų akordais praskaidrino Vaidas Minelga su savo mokiniu Vitalijumi Stonkumi.

Padėkojome knygų autoriams už tai, kad nepasididžiavo ir pasidalino savo kūryba ir  mintimis bei išreiškė viltį, kad tokių susitikimų dar bus ne vienas.