mobili versija | standartinė versija
main-image

Literatų klubas

Premjera svetur

Spalio 13-ąją Telšių rajone, Degaičiuose, pristatytas Skuodo literatų klubo sukurtas filmas turizmui mūsų rajone skatinti.
Skuodo literatų klubas vykdo pagal Kultūros ir turizmo, sporto, jaunimo ir bendruomenių aktyvinimo programos priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ valstybės lėšomis dalinai finansuojamą projektą „Santarvė su gamta – santarvė su savimi“. Jo autorė ir vadovė – minėto klubo pirmininkė Dalia Zabitienė.

Skaityti daugiau...

Pas senus ir mylimus plunksnos draugus

Palangos literatų klubo „Takai per kopas“, kuriam vadovauja kraštietis Vytautas Lukšas, pakviesti, spalio 1-ąją Skuodo literatų klubo „Nojus“ nariai skaitė eiles ne tik pirmuosius rudens ženklus rodančiame kurorto parke, bet ir ant legendinio Birutės kalno.

Skaityti daugiau...

Vasaros išlydėtuvės

Skuodo literatų klubas „Nojus“ priėmė savo nario Rimanto Piekaus kvietimą į svečius ir rugsėjo 6-ąją gana gausiai susirinko jo kolektyviniame sode.

Skaityti daugiau...

Įamžintas poeto atminimas

Rugsėjo 4-ąją skvere prie Skuodo rajono kultūros centro įamžintas šviesaus atminimo skuodiškio poeto, žurnalisto Stasio Jonausko atminimas – atidengtas tam skirtas suolelis.

Skaityti daugiau...

Literatas su stažu

Algirdas Jakštas gimė kaimyniniame Kretingos rajone, Tuzų kaime. Ten ir prabėgo vaikystė. Bet sovietinis vienkiemių ardymas, vadintas nukėlimu, ją visomis prasmėmis nusinešė į prisiminimus. Jaunystė prabėgo jau mūsų rajone – Barstyčių žemėje.

Skaityti daugiau...

Viešėjome Tauragėje

Jau ne pirmus metus skuodiškiai literatai dalyvauja Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ tradiciniame renginyje „Saulėlydžio posmai“.

Skaityti daugiau...

Pasibuvimas Laumėse

Rugpjūčio 22 d. Skuodo literatų klubas „Nojus“ buvo susirinkęs į tradicinį pasibuvimą pas savo narį, medžio drožėją, anot jo paties, liaudies menininką, autorinių dainų kūrėją ir atlikėją Napoleoną Reimontą Laumių kaime.

Skaityti daugiau...

Pas bičiulius Joniškyje

Rugpjūčio 19 d., pakviesti Joniškio literatų klubo „Audruvė“, puikiame Jakiškių dvare susitikome su bendraplunksniais poetais iš įvairių Lietuvos kampelių.

Skaityti daugiau...

Paminėta sukaktis

Rugpjūčio 11-ąją poetei Danutei Paulauskaite būtų sukakę 75-eri. Tačiau jau 16 metų, kai ji atgulė amžinojo poilsio. Nors tai nereiškia, jog nereikia prisiminti poetės gimimo sukakties. Tuo labiau, kai kraštietė visiškai pamiršta.

Skaityti daugiau...

„Poezijos pavasaris“ užsuko dukart

Šiemet dėl pasaulinės koronaviruso pandemijos tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris“ Lietuvoje vėlavo – nusikėlė į vasarą – ir vyko liepos 26 d.– rugpjūčio 9 d. Jis išskirtinis tuo, kad į mūsų rajoną užsuko ne vieną kartą, kaip iki šiol o du.

Skaityti daugiau...

Subkategorijos