home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Kas būtų, jei...

Informacija atnaujinta 2023-04-12 14:03

Autorius: Irena Buivydaitė

Kas būtų, jei… : romanas / Irena Buivydaitė. – Vilnius : Alma littera, 2023. – 334, [2] p.. – ISBN 978-609-01-5421-2. – UDK 821.172-31.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius; Ylakių filialas, Senamiesčio filialas, Šauklių filialas, Pašilės filialas, Mosėdžio filialas, Kaukolikų filialas, Didžiųjų Rūšupių filialas, Luknių knygų išdavimo punktas.

Juk ne sykį gyvenime su giliu atodūsiu stvėrėtės sau už galvos: „O, jei būčiau žinojusi..." Juk tikrai susimąstėte, kad kiekvienas jūsų poelgis ar žodis gali nulemti visą grandinę tolimesnių įvykių – ir džiugių, ir skaudžių. Juk graužėtės dėl savo pasirinkimų, šiurkštoko elgesio su mylimu žmogumi, nepagrįstų priekaištų, kaltinimų? Kiek ašarų praliejote, kiek save plakėte, kad pasielgėte kvailai, įskaudinote niekuo dėtą žmogų? Laimė, daug ką galima atitaisyti, atsiprašyti, netgi likti draugais. Tačiau yra ir negrįžtamų dalykų, pakeitusių visą mūsų gyvenimą... Nejaugi niekada nepagalvojote: „Kas būtų, jei..."? Niekada netroškote pro rakto skylutę pamatyti, kaip būtų susiklostęs jūsų gyvenimas, jei anuomet būtumėte pasielgusios kitaip?