Balandžio 24 dieną R. Granausko bibliotekoje vėl susibūrė Skuodo TAU klausytojai, „Bočių“ atstovai bei laikraščio „Mūsų žodis“ korespondenčių komanda, kad draugiškai išbandytų jėgas intelektiniame žaidime „Kas ir kodėl?“
Renginys sulaukė didelio susidomėjimo ir puikios nuotaikos, todėl dalyviai vieningai nusprendė šią gražią tradiciją tęsti. Nuo šiol žaidimas vyks kiekvieną penktadienį 11.00 val.
Kviečiame prisijungti visus, mėgstančius smagų bendravimą, komandinius iššūkius ir proto mankštą. Jūsų laukiame!