Balandžio 17 d. Skuodo trečiojo amžiaus universiteto inicijuotas protų mūšis „KAS, KODĖL?“ startavo R. Granausko viešojoje bibliotekoje. Pirmą kartą susitiko dvi komandos – „Kodėlčiukai“ ir „Vėtra“.
Klausimai, kurie priverčia suabejoti net akivaizdžiais dalykais… ir azartas, kuris įtraukia nuo pirmos minutės! Skamba intriguojančiai... Gal pradėkime naują tradiciją – penktadienius su protmūšiu?
Šįkart laimėjo „Vėtra“ – sveikiname!
O Tu – prisijungsi kitą kartą? Lauksime!