home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

„POEZIJOS PAVASARIS 2024" SKUODE!!!

Informacija atnaujinta 2024-05-15 10:05

Gegužės 14 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vidiniame kiemelyje sulaukėme poezijos pavasario paukštės giesmės.
Jau 60-ąjį kartą visoje Lietuvoje vyksta tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris 2024“, kurį rengia Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas. Džiugu, kad festivalis aplankė ir Skuodą!
 
Bibliotekoje svečiavosi poetai Liutauras Degėsys, Dainius Sobeckis, Giedrius Alkauskas, Rūta Mikulėnaitė-Jonuškienė, Ieva Gudmonaitė bei skaitovas Paulius Šironas.
Kaitriai spiginant saulei, pavėsio atgaivoje taip gera buvo klausytis poezijos. Juk ne kasdien taip tyra, tikra ir didinga — į pačią širdį. Lyg užburti šventėme pavasarį ir žodžio meną. Išgirdome ir škotiškų gaidų ir motinystės potyrių. Buvo visko - ir jaunųjų kūrėjų, dar tik pradedančių savo gyvenimiškos patirties raišką per žodį, ir didelių aukštumų pasiekusių poetų skaitymo.
 
Palinkėjom poetams kūrybinių atradimų ir kitų tokių įsimintinų susitikimų, o jų bus daug, nes poezijos pavasaris dar tik prasidėjo.