home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Kalėdinis R. Granausko šachmatų turnyras

Informacija atnaujinta 2021-12-17 11:16

Gruodžio 16 dieną, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vyko Kalėdinis R. Granausko šachmatų turnyras, kuris kartu su Skuodo rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centru organizuojamas jau šeštą kartą. Jame dalyvavo vienuolika įvairaus amžiaus šachmatininkų. Žaidėjai varžėsi vyrų ir moterų kategorijose. Turnyro metu vyko įtemptos kovos, sužaista daug gražių partijų. Moterų kategorijoje pirmą vietą laimėjo Virginija Milienė, antroji vieta atiteko Sigitai Stankūvienei, o trečioji – Silvijai Puškorienei. O vyrų kategorijoje turnyro nugalėtoju tapo Donatas Valbasas. Antra vieta atiteko Rimvydui Skališiui, o trečia – vyriausiam turnyro dalyviui Antanui Budrikiui.

Nugalėtojas apdovanotas taure, o kiti prizininkai medaliais ir diplomais. Visiems varžybų dalyviams įteikti padėkos raštai ir saldumynų maišeliai.

Nuoširdžiai dėkojame Skuodo rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojui Linui Mitkui už teisėjavimą Kalėdinio šachmatų turnyro metu ir pagalbą organizuojant šį turnyrą.

 

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos informacija