home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Jolitos Herlyn knygos „Citrinmedžių vila“ pristatymas Skuode

Informacija atnaujinta 2023-10-25 10:01

Spalio 24 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje vyko Jolitos Herlyn  naujausios knygos „Citrinmedžių vila“ pristatymas.

Jolita Herlyn – įvairiapusiška asmenybė, išbandžiusi ne vieną profesiją: ji buvo filosofijos ir logikos dėstytoja, TV laidų vedėja, valstybės tarnautoja.

Lietuviškų knygų autorė romanus pradėjo rašyti su šeima apsigyvenusi Hamburge. Pirmąjį savo romaną „Trys mano vieninteliai“ išleido 2013 m. Debiutas atnešė literatūrinę sėkmę ir skatino autorę kurti toliau. Šiuo metu Jolita Herlyn yra dvylikos romanų autorė, jos knygos yra skaitomiausių knygų penketukuose.

Renginio metu, gausiai susirinkusiems skuodiškiams,  ji pristatė savo naujausią knygą „Citrinmedžių vila“, taip pat autorė nepamiršo ir 12 kitų savo romanų. Kiekvieną iš jų įkvėpė skirtingos ir unikalios istorijos, kurias šį vakarą ji atskleidė susirinkusiems.

J. Herlyn temas kūriniams diktuoja pats gyvenimas: netikėtai nugirsta frazė ar atsitiktinis pokalbis paplūdimyje, giminaičių istorijos. Knygų rašymas ją skatina domėtis naujais dalykais ir tais atradimais pasidalinti su skaitytojais. Autorei labai svarbu tikroviškai aprašyti įvairias šalis, neabejojant aprašytų vietų autentiškumu, atkartoti konkrečias detales. Beveik visos aprašytos vietos, kur knygose nukeliauja herojės, pačios rašytojos aplankytos ir ištyrinėtos.

Dėkojame Jolitai Herlyn už energiją, charizmą ir puikias emocijas skirtas Skuodo skaitytojams.