home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Jodi Picoult knygos – skaitomiausios Skuodo bibliotekoje!

Informacija atnaujinta 2024-05-22 11:52

Gegužės 21 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje buvo susirinkusios Skaitytojų klubo narės į susitikimą. Aptarė Jodi Picoult knygą „Norėčiau, kad būtum čia“.

Jodi Picoult – amerikiečių rašytoja, savo kūriniuose atskleidžianti šeimos, meilės ir žmonių tarpusavio santykių problemas. Jos knygos yra vienos skaitomiausių bibliotekoje.

Bestseleriu tapęs kūrinys skatina permąstyti pastarųjų metų įvykius, įsisąmoninti išmoktas pamokas, pagerbti koronaviruso aukas ir apmąstyti jo pasekmes, gyvenimui judant į priekį. Autorė dar kartą įrodo – ji sugeba meistriškai keliauti per tamsą, kad atrastų šviesą. Ši naujiena – jaudinanti istorija apie žmogaus sielos tvirtybę krizės akivaizdoje.

Knyga klubo narėms patiko, sakė, kad privertė susimąstyti ties tam tikrais dalykais, vykstančiais gyvenime, kaip tai paveikė mus ir aplinkinius. Visos dar gerai prisiminė, kas vyko, kai buvo Covid, kai buvo viskas uždaryta, kai buvome suvaržyti, ir vieną dieną tu leki, skubi, paskęsti kasdieninėje rutinoje, gali daryt ką nori ir keliaut, kur nori, o paskui - didelis STOP, ir gyvenimas atrodo sustoja, bijai dėl savęs ir artimųjų sveikatos, negalima niekur eiti, ir tada iš tikrųjų susimąstai, kas gyvenime svarbiausia.

Kitam kartui klubo narės pasirinko skaityti ir aptarti R. Granausko knygą „ Rūkas virš slėnių“, minint rašytojo 85-ąsias gimimo metines bus puiki proga prisiminti kraštiečio knygas ir jo rašymo stilių.