home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Fotografijų paroda „Laimingi Afrikos vaikai“

Informacija atnaujinta 2023-10-18 14:59

„Laimingi Afrikos vaikai“ – tai fotografo, Lietuvos žurnalistų sąjungos, Lietuvos fotomenininkų sąjungos ir Lietuvos spaudos fotografų klubo nario Algimanto Barzdžiaus fotografijų paroda. Jos atidaryme spalio 18 d. 10 val. nuotolinės vaizdo konferencijos būdu  dalyvavo pats autorius ir tiesiogiai bendravo su susirinkusiais Skuodo krašto bendruomenės ir TAU (Trečiojo amžiaus universiteto) atstovais. 

Fotografas Algimantas Barzdžius pasidalijo savo požiūriu į gyvenimo (žmonių, miestų, šalių) kaitą, o fotografiją įvardijo kaip vieną iš būdų ją atskleisti ir išsaugoti. Parodos dalyvius jis pakvietė fotografuoti savo šeimos gyvenimo akimirkas, kelionių vaizdus ir jais dalintis su kitais. 

Parodoje „Laimingi Afrikos vaikai“ pateiktos fotografijos, padarytos dviejų kelionių į Afriką metu. Autorius teigia, kad savo fotografijų nesieja su konkrečia šalimi ar situacija. 35-iose nuotraukose, nepriklausomai nuo vaikus supančios aplinkos, matome plačias jų šypsenas. Noru šypsotis užsikrečia ir žiūrovas.  

Autorius papasakojo susirinkusiems apie savo kelionėse sukurtus teminius foto albumus, patalpintus jo Facebook paskyroje, pakvietė joje apsilankyti ir susipažinti.  

Parodos organizatorius - Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka.