home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Edukacinis užsiėmimas „Mano dovana mamai“

Informacija atnaujinta 2024-05-07 09:37

Lietuvoje Motinos diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai gražiausia pavasario šventė, suteikianti galimybę parodyti išskirtinį dėmesį brangiausiam žmogui. Artėjant šiai šventei, gegužės 3 d. Skuodo rajono savivaldybės  R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filiale įvyko edukacinis užsiėmimas vaikams „Mano dovana mamai“.

Užsiėmimo metu bibliotekininkė Vilma Simaitienė mokė vaikus, kaip iš krepinio popieriaus pasigaminti gražų krepšelį, kuriuo šventės proga galėtų maloniai nustebinti savo mamas. Susirinkusios mergaitės valandėlei pasinėrė į kūrybinį darbą – iš žiedlapių klijavo ir formavo krepšelį. Nors ši veikla pareikalavo iš mergaičių didesnio atidumo ir kruopštumo, tačiau suteikė nemažai ir džiaugsmo, nes kiekvienai pavyko sukurti unikalią dovaną savo mamai.

 Kūrybinis procesas vaikus suartina, suvienija, o tarpusavio bendravimas suteikia pasitikėjimo savimi, naujos patirties. Šis edukacinis užsiėmimas vaikams buvo naudingas, nes įgijo naujų žinių, buvo ugdomi kūrybiniai gebėjimai, puoselėjamas gražus bendravimas.