home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Algis Krikščiūnas pristatė parodą „Sapnuojant Gyvenimą“

Informacija atnaujinta 2024-05-07 08:47

Gegužės 6 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje Algis Kriščiūnas įvairiapusiškas menininkas – poparto kūrėjas, tapytojas, knygų iliustratorius, fotografas, muzikantas, dainų tekstų autorius  virtualiai pristatė savo parodą „Sapnuojant Gyvenimą“.  

Pokalbį su garsiu menininku moderavo Dokumentų komplektavimo ir informacinių technologijų skyriaus vedėja Jolanta Zubienė, kuri paprašė Algio prisiminti savo vaikystę, todėl jis papasakojo, kuo norėjo būti ir kokiu žmogumi svajojo tapti, apie sąsajas su  Skuodu ir apie gyvenimo laikinumą, kurį  turime šiandien, čia ir dabar ir  todėl reikia sugerti iš pasaulio viską. 

 Algis Kriščiūnas lietuvių menininkas gimęs ir užaugęs Vilniuje, pastaruoju metu daugiau laiko gyvena Kanarų saloje Fuerteventūroje. Seniau žinomas kaip populiariausių žurnalų fotografas ir grupės Foje būgnininkas, jis vėl sugrįžo prie savo tikrojo pašaukimo – tapybos ir poparto. Egzistencializmas ir žmonių santykių psichologija visada atsispindėjo Kriščiūno kūryboje. Gal todėl jo paveikslai randa kelią į kiekvieno žiūrovo širdį. Jo didelio formato popart stiliaus darbai ir fotografijos puošia visuomeninius pastatus ir privačius interjerus Lietuvoje bei užsienyje. 

Parodoje eksponuojami originalūs darbai tapyti akrilu ir aliejiniais dažais bei kiekvienam prieinami paveikslų printai.  

Tik užsukus į parodų salę bibliotekoje Jus  pasitiks ryškiaspalviai, gilias socialines problemas atskleidžiantys menininko darbai. Jie kupini asmeninių išgyvenimų, nerimo ir džiaugsmo, slaptų žinučių ir prasmių, kurias kaip sakė menininkas, kiekvienas žiūrovas iššifruos skirtingai. 

Į parodą rekomenduojame atsinešti ausines, kurias galite naudoti kartu su savo telefonu, kadangi QR kodų pagalba galėsite ir pasiklausyti, ką pasakoja paveikslai paties autoriaus akimis. Paroda bus eksponuojama iki birželio 17 d.