VII-oji dailės studijos „AlėJa“ tapybos darbų paroda lankytojų laukia iki birželio 22 d. Bendrystės salėje (II a.). Į parodos atidarymą gegužės 30 d. susirinko gausus būrys kultūrinių renginių mėgėjų, autorių šeimų nariai, draugai.
Studijai vadovauja profesionali dailininkė, Jolanta Milerienė. Pristatydama studijos dailininkes, vadovė džiaugėsi, kad per septynerius metus išaugo kūrėjų meistriškumas, atsiskleidė kiekvienos savitas braižas, koloritas ir ritmika. Studijos užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę. Šių susitikimų visos laukia – tai tarsi atokvėpis nuo kasdienybės, galimybė pasidalyti naujomis idėjomis ir pasisemti geros nuotaikos.
Ši paroda – kūrybinio sezono rezultatas, atspindintis 2025–2026 metų studijos tapytojų augimą, ieškojimus ir meninę drąsą. Šį sezoną kūrybiniams tyrinėjimams buvo pasirinktos trys temos: perspektyva, gyvūno vaizdavimas ir augalo vaizdavimas. Kaip šios temos atsiskleidžia drobėse, žiūrovai gali pamatyti ekspozicijoje. Parodos dalyviams natūraliai kilo klausimas – darbai puikūs, temos įdomios, o kas toliau? Kūrėjos šį klausimą paliko atvirą – po atostogų viskas išsispręs.
Aštuonių autorių darbai šioje parodoje žavi nuotaikų, siužetų ir meninės raiškos įvairove, o kiekvienos autorės savitas braižas parodai suteikia išskirtinumo.