mobili versija | standartinė versija
main-image

Darželinukams – literatūrinis stalo teatras „Knygų Kalėdų dovanos“

Jau tapo tradicija, kad vykstant akcijai „Knygų Kalėdos“ Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos lankosi Skuodo lopšelyje darželyje. Gruodžio 7 d. šia proga į darželį atvykome su kartoniniu stalo teatru. Susėdę apie stalą vaikai klausėsi Stephanie Stansbie paveikslėlių knygelės su garsais „Kas ten triukšmauja?“ skaitymo. Beklausydami jie tapo kartoninio stalo teatro veikėjais: peliukais, laikrodžiu ir net durų spinta.

O paskui prasidėjo linksmybės, nes pristatyta artėjančių švenčių dvasią atitinkanti Zitos Gaižauskaitės knygelė „Karnavalas“. Čia jau beveik visi vaikai buvo artistais, kurių svarbiausi Kalėdų senelis ir snieguolės. Aktoriais tapo ne tik vaikai, kurie turėjo pirštukų teatro dekoracijas, bet ir skarelė, ragaišis, liemenė, netgi morka. Besibaigiant „Karnavalo“ skaitymui-žaidimui iš nykštuko kepurės pasipylė dovanos: didžiulis „Čiupa čiups“ ir mažos dovanėlės su kvietimais atvykti į Vaikų literatūros skyrių. Visai grupei padovanojome dvi pasakų knygeles, kad ir po jų eglute būtų „Knygų Kalėdos“.
Dėkojame Skuodo lopšelio darželio „Buratinų“ grupės auklėtojoms Eglei Šimkuvienei ir Vidai Jotkienei už nuoširdų priėmimą ir bendradarbiavimą, organizuojant šį priešventinį renginėlį.

Nuotraukų galerija