mobili versija | standartinė versija
main-image

Knygų Kalėdoms – krintančios snaigės iš Ylakių gimnazijos

2017 m. lapkričio 29 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje atidaryta Ylakių gimnazijos 3b klasės mokinių (mokytoja Elida Daniuvienė) kūrybos darbų paroda „Tekrinta baltos snaigės“. Pradėdama renginį Vaikų literatūros skyriaus vedėja Stanislava Minelgienė sakė, kad renginys skiriamas visoje Lietuvoje jau įsibėgėjančiai Knygų Kalėdų akcijai.


Ylakių gimnazijos trečiokai papasakojo, kaip kūrė savo karpinius. Vieni idėjų rado internete, kitiems padėjo jų mokytoja, treti tarėsi su šeimos nariais. Darbeliai su angelais, besmegeniais, žiemos mišku, po lapu snaudžiančiu ežiu, krintančiomis snaigėmis ir snieguotais namų stogais papuošė Vaikų literatūros skyrių ir sukūrė jaukią kalėdinę nuotaiką.
Linksmą renginio nuotaiką kūrė ir atnaujintas literatūrinis žaidimas su kauliuku, kuris šį kartą buvo skirtas Knygų Kalėdoms ir Ylakiams. Dvi svečių komandos puikiai susitvarkė su žaidimo klausimais, stengėsi išmesti kuo daugiau taškų ir laimėti. Sėkmė šypsojosi mergaičių komandai, kuri laimėjo pagrindinį saldų prizą. Be dovanų neliko niekas, nes dar vaikai buvo pakviesti sudalyvauti loterijoje, kurioje kiekvienam teko po mažą dovanėlę ir knygelę.
Ačiū mokytojai Elidai Daniuvienei ir Bartuvos progimnazijos bibliotekos vedėjai Bronislavai Domarkienei naujomis knygelėmis papildžiusioms Vaikų literatūros skyriaus „Knygų Kalėdų“ dovanų krepšį. Labai dėkojame mokytojai už bendradarbiavimą, organizuojant renginį, o Ylakių gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę vaikams dalyvauti savo parodėlės atidaryme.

Nuotraukų galerija