mobili versija | standartinė versija
main-image

Edukacinis rytmetis su ketvirtokais

2017 m. spalio 5 d. Skuodo rajono Bartuvos progimnazijoje Mokytojo dienos proga vyko pamoka, kurią vesti vėl buvo pakviestos Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros darbuotojos. Šį kartą su 4a klasės mokiniais kalbėta apie biblioteką ir bibliotekininko darbą.

Vaikams buvo pristatyta nauja Tomo Dirgėlos knyga „Domas ir Tomas. Išklerusio autobuso detektyvas“. Perskaityta nuotaikinga knygos ištrauka apie mokyklinę ekskursiją privertė suklusti ir juoktis visą klasę.
Vėliau vaikai susiskirstė į tris komandas. Ketvirtokai buvo pakviesti žaisti žodžių sudarymo žaidimą, naudojant pagrindinio žodžio raides. Buvo patikrinti ne tik raidžių pažinimo, bet ir jų skaičiavimo įgūdžiai. Skaičiuota buvo iš Vilhelmo Haufo pasakos „Kalifas gandras“. Suvedus visų užduočių rezultatus, nugalėjo mišri komanda, o antrą ir trečią vietas pasidalino berniukų ir mergaičių komandos. Už gerai atliktas užduotis visiems atiteko saldūs prizai.
Smagi pamoka – taip įvertino vaikai šį rytmetį su knyga. Dėkui už šiltą priėmimą ketvirtokams ir jų mokytojai Vilmai Timbarienei.

Nuotraukų galerija