mobili versija | standartinė versija
main-image

Bibliotekoje – svečiai iš Užimtumo tarnybos

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje lankėsi Užimtumo tarnybos prie LR SADM, Skuodo skyriaus jaunimo grupė su karjeros konsultantu Juliumi Reinikiu pagal įgyvendinamą projektą „Jaunimo užimtumo skatinimas“. Jaunos merginos ir moterys, ieškančios darbo ir norinčios realizuoti save bei atrasti mėgstamų užsiėmimų, buvo supažindintos su bibliotekos darbu, funkcijomis, naujomis veiklomis.


Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Birutė Sruogienė supažindino su Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vykstančiais renginiais: Skaitytojų ir literatų klubų susitikimais, knygų pristatymais, susitikimais su rašytojais, poezijos vakarais, protų kovomis, šachmatų turnyrais, tradiciniais literatūriniais skaitymais, skirtais Romualdui Granauskui, vykstančiomis paskaitos garsiniais skaitymais ir kt.
Taip pat pasakota apie skyriuje organizuojamus grupinius skaitmeninio kompiuterinio raštingumo mokymus, užsienio kalbų mokymus, kūrybines dirbtuves, edukacines interaktyvias pamokas, žaidimus ir šokius, panaudojant išmanųjį ekraną; gautų naujų technologijų paketų galimybes: robotiką, 3D modeliavimą ir spausdinimą, piešimo planšetę ir kt.
Draugiško pokalbio metu merginoms siūlyta savanoriauti bibliotekoje, nes savanoriškoje veikloje žmogus gali tobulėti kaip asmenybė, įgyti naujų žinių, ugdyti asmeninius gebėjimus, pasitikėjimą savimi, atsakomybę, mokytis spręsti asmenines problemas ir padėti kitiems spręsti jų problemas. Delegacijos atstovės ir jų vadovas buvo supažindinti su bibliotekoje savanoriaujančia Laura de Blas Rincon, kuri neseniai atvyko iš Ispanijos sostinės Madrido. Merginos pakviestos dalyvauti anglų ir ispanų kalbų mokymo kursuose, kitose vykdomose veiklose. Tuo pačiu jos buvo pakviestos atvykti ir į bibliotekos organizuojamus renginius.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija

Nuotraukų galerija