mobili versija | standartinė versija
main-image

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus renginiai

Kūrybinis – edukacinis užsiėmimas

Dabartiniame pasaulyje žmogus įtrauktas į nuolatinės skubos būseną. Tai žmogus –vartotojas, nuolat vartojantis vis daugiau nevertingų, trumpalaikių daiktų. Tačiau šia vartotojiška kultūra žmonės jau persisotino. XXI a. vėl atsigręžiama į natūralias, ekologiškas medžiagas, sugrįžtama ir prie seniai pamirštų, nebenaudojamų technologijų.

Skaityti daugiau...

Bibliotekos e. skautai

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka neatlygintinai gavo ir perdavė planšetinius kompiuterius „Lenovo TAB“, būsimiems bibliotekos e. skautams.

Skaityti daugiau...

Velykinės dekoracijos

Dar kovo mėnesio pirmoje pusėje su IV-VI klasių moksleiviais 3D pieštukais piešėme ir marginome kiaušinius šv. Velykoms. Pasisėjome velykinę žolytę. Turėjome idėją pasipuošti savo erdvę bibliotekoje. Mums pavyko, tačiau rezultatu, deja, galime pasidžiaugti tik virtualiai. Neliūdėkime ir išlikime pozityvūs, ačiū moksleiviams!

Kūrybinės dirbtuvės „Panaudok popierių dar kartą“

Kovo 13 d. 15.00 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Meno, kalbų ir interneto skaitykloje vyko edukacinis užsiėmimas „Panaudok popierių dar kartą“.

Skaityti daugiau...

Anglų, ispanų kalbų kursai

Nuo 2020 m. vasario 10 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje savanorė Laura iš Ispanijos (Madrido) pradėjo vesti anglų ir ispanų kalbų kursus pradedantiesiems. Anglų kalbos mokosi viena grupė, o ispanų kalbos kursus lanko net dvi grupės lankytojų.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos
 Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija

Piešimas 3D pieštukais

Vasario 14 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu moksleiviai buvo supažindinti su 3D pieštukais ir jų panaudojimo galimybėmis. Jaunimas išsirinko labiausiai patinkančius paveikslėlius internetinėje erdvėje, ir, naudojantis 3D pieštukais, juos nusipiešė. Kadangi vasario 14 diena yra šv. Valentino diena, mokiniai pasidarė ir po širdelę, kurią sakė padovanosiantys savo mylimiems žmonėms. Užsiėmime dalyvavo ketvirtų klasių moksleiviai.

Saugaus interneto savaitė

2020 m. vasario 14 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje organizuota interaktyvi veikla „Nuotraukų skelbimas internete“, skirta 3 – 6 klasių mokiniams. Su mokiniais vyko diskusijos: kokias nuotraukas jie kelia į internetą bei kuo nuotraukos internete skiriasi nuo popierinių nuotraukų. Mokiniai atliko praktinę užduotį – gautas nuotraukas turėjo sukabinti ant virvelių į atitinkamas puses – „TINKA skelbti internete“ ir „NETINKA skelbti internete“. Suskirsčius nuotraukas pagal kategorijas, buvo aptariama, kokias nuotraukas galima skelbti internete, o kokių nederėtų.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija

Interaktyvūs šokiai

Š. m. vasario 14 d. 12.00 val. į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešąją biblioteką kartu su mokytoja A. Šauliene atvyko trečios klasės mokiniai iš Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinės mokyklos. Mokiniai bibliotekoje lankėsi pirmą kartą.
Mokiniams buvo parodytas didžiulis interaktyvus ekranas, kurio pagalba galima vesti interaktyvias pamokas, šokti ir žaisti įvairius žaidimus. Mokiniai šoko įvairių stilių šokius – modernius, rokenrolą, metalą ir kt. – atkartodami ekrane rodomus judesius.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija

Interaktyvi pamoka bibliotekoje

2020 m. vasario 13 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje lankėsi šaunus pirmokų būrys iš Skuodo Bartuvos progimnazijos, lydimi mokytojos V. Ruškienės. Mažuosius svečius pasitiko vyresnioji bibliotekininkė Jolanta Šlečkienė, kuri mokiniams vedė integruotą interaktyvią pamoką tema „Metai. Mėnuo. Savaitė. Para“. Mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje – lygino, kuo skiriasi diena ir naktis; mokėsi suprasti ir apibūdinti paros pavadinimus; suprasti ir tinkamai vartoti metų laikus, mėnesių pavadinimus, savaitės dienas.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus informacija

Šį kartą – ne tik skuodiškiai

Vasario 5 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje jau ketvirtą kartą rašytas žemaičių kalbos diktantas. Šiemet jį rašyti turėjo galimybę ne tik ten susirinkusieji, bet ir kitų rajonų gyventojai: vyko tiesioginė diktanto transliacija internete.

Skaityti daugiau...