mobili versija | standartinė versija
main-image

Trečiokų viešnagė bibliotekoje

Saulėtą rugsėjo 10 d. rytą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje apsilankė Skuodo Bartuvos progimnazijos 3a klasės mokiniai, kuriuos atlydėjo klasės mokytoja Vaida Litvinienė.


    Apsilankymo bibliotekoje metu vaikai sužinojo, ko dar nežinojo ir pamatė, ko dar nebuvo matę. Vaikai išgirdo bibliotekos istoriją, susipažino su mažiausia, didžiausia ir storiausia Vaikų literatūros skyriaus knygomis.
Mokiniai buvo supažindinti su lietuvių rašytojo Tomo Dirgėlos knygomis ,,Domas ir Tomas“ bei Ignės Zarambaitės ,,Emilio laiškas“ ir ,,Skudurinukė“. Taip pat bibliotekos darbuotojos pristatė populiariausią knygą – tai klasika tapusia alegorinė pasaka A. de S.-Exupery ,,Mažasis princas“, kuri iki šiol žavi viso pasaulio vaikus ir suaugusius žmones ir H. Webb skaitomiausias knygas apie kačiukus ir šuniukus.
Mažieji mokinukai, apsilankymo bibliotekoje metu, patyrė daug visokių dalykų, kuriuos galima pamatyti ir sužinoti tik apsilankius paslapčių ir žinių kupinoje bibliotekoje. Vaikų susidomėjimas ir smalsumas buvo didžiulis, o tai yra džiugu matyti bibliotekos darbuotojoms. Na, o toliau mūsų mažųjų draugų laukė užsiėmimas, kurio metu vaikai turėjo iš trijų pateiktų žodžių (Kalėdozauras, Raudonkepuraitė ir Mėlynbarzdis) sudaryti kuo daugiau kitų naujų žodžių. Žaidimas vaikus įtraukė į kūrybinį mąstymą po kurio buvo maloniai nustebinti saldžiomis dovanėlėmis.
    Vaikai ir mokytoja su šypsenomis dėkojo bibliotekininkėms už smagų, prasmingą ir įdomų laiką praleistą bibliotekoje ir žadėjo apsilankyti dar ne kartą.

Nuotraukų galerija