mobili versija | standartinė versija
main-image

Padėkos paukštis

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Didžiųjų Rūšupių filialas atsiliepė į panevėžiečių pasiūlytą akciją ,,Padėkos paukštis“, todėl tiek filialo bibliotekos langus, tiek Mažųjų Rūšupių knygų išdavimo punkto langelį papuošė PADĖKOS PAUKŠČIAI.

Skaityti daugiau...

Nuotolinis Didysis margutis bibliotekoje

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė vaikus dalyvauti nuotoliniame Didžiojo margučio (2 m aukštis, 1 m plotis) puošime. Jau tradicija tapo, kad „Vaikų Velykėlių 2020“ konkursą organizuoja Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, kurio pagrindinis akcentas ir yra Didžiojo margučio kūrimas.

Skaityti daugiau...

Velykinės dekoracijos

Dar kovo mėnesio pirmoje pusėje su IV-VI klasių moksleiviais 3D pieštukais piešėme ir marginome kiaušinius šv. Velykoms. Pasisėjome velykinę žolytę. Turėjome idėją pasipuošti savo erdvę bibliotekoje. Mums pavyko, tačiau rezultatu, deja, galime pasidžiaugti tik virtualiai. Neliūdėkime ir išlikime pozityvūs, ačiū moksleiviams!

Kūrybinės dirbtuvės „Panaudok popierių dar kartą“

Kovo 13 d. 15.00 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Meno, kalbų ir interneto skaitykloje vyko edukacinis užsiėmimas „Panaudok popierių dar kartą“.

Skaityti daugiau...

Kovo 11-os šventė Šliktinėje

Kovo 10-osios popietę Šliktinės kaimo bendruomenės salėje vyko renginys, skirtas paminėti Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį.

Skaityti daugiau...

Kompiuterinio raštingumo užsiėmimas Barstyčiuose

Saulėtą kovo 6. d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Barstyčių filiale toliau tęsėme Skaitmeninio raštingumo kursus pažengusiems. Šį kartą tema – „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“. Dirbome su Power point programa: kėlėme nuotraukas, jas apipavidalinome, bendrinome ir t. t. Šis kompiuterinis užsiėmimas labai naudingas, todėl lauksime kito užsiėmimų su mokymų vadovu Vidmantu Sruogiu.

Kaziuko artelė „Gofruoti darbeliai“

Nusiteikę šventiškai ir su puikia nuotaika kovo 4 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje sutikome pavasarį paminėdami Šv. Kazimiero dieną kiek kitaip nei visada – darydami gofruotus darbelius.  

Skaityti daugiau...

Rytmetis „Biblioteka ar piplioteka?“

Kaskart vis kyla klausimas, kaip dar įdomiau ir prasmingiau praleisti laiką su vaikais, ką naujesnio jiems parodyti, pristatyti... Šį kartą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos virto gyvais naujos knygutės personažais.

Skaityti daugiau...

Edukacinis užsiėmimas „Ruošiamės Kovo 11-ąjai“

Vasario 28 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Barstyčių filiale susirinkusios moterys edukacinio užsiėmimo metu nusprendė prisidėti prie miestelio šventės ir savo darbu padovanoti 300 popierinių tautinės vėliavos spalvų malūnėlių iš popieriaus. Visos kibome į darbus: lankstėme karpėme, klijavome. Nuo tokios gausybės malūnėlių visa biblioteka tapo tokia spalvinga. Džiaugėmės padarytu darbu ir prisidėjusios prie miestelio bendruomenės šventės.

„Robotika“

Vasario 26 d. popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Rukų knygų išdavimo punkte moksleivių sujudimas. Čia edukacinį užsiėmimą „Robotika pradedantiesiems“ vedė vyresnioji bibliotekininkė Vaida Žvinklė, iš Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo skyriaus. Dalyviai buvo supažindinti su robotikos rinkiniais, paaiškinta kaip robotus sukonstruoti. O norint, kad jie judėtų ir skleistų garsus, reiks pasinaudoti planšetinio kompiuterio programa. Vaikai užsiėmimų metu lavino kūrybinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius, mokėsi bendradarbiauti ir dirbti komandoje. „Robotikos“ užsiėmimai vyks kovo mėnesio kiekvieną trečiadienį.