mobili versija | standartinė versija
main-image

Rankų darbo žaislų paroda bibliotekoje

 

Kovo 19 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje vyko Linos Galminaitės-Blanchot (Blanšo) siūtų, megztų žaislų vienadienės parodos pristatymas. Tad kas nesurado laiko ateiti į renginį, teks laukti kitų susitikimų su šia unikalia kūrėja.

Skaityti daugiau...

Popietė „Uždraustais takais keliavusi knyga“

Kovo 15 d. popietę į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šačių filialą rinkosi jaunieji lankytojai. Susirinkusiuosius kamavo smalsumas – Kodėl sukvietė? Vyresnioji bibliotekininkė D. Šverienė paprašė atspėti mįslę, kurios atsakymas viską paaiškins – „Susiūtas, bet ne drabužis, su lapais, bet ne medis, ne žmogus, o viską pasako?“.

Skaityti daugiau...

„Robotika“ Barstyčiuose

Kovo 15 d. popietę į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Barstyčių filialą rinkosi 2–4 klasių moksleiviai į edukacinę popietę rimtu pavadinimu „Robotika“. O kas tai yra? Ogi įdomus užsiėmimas jauniesiems lankytojams, kurį vedė kolegė, vyresnioji bibliotekininkė Vaida Žvinklė, iš Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo skyriaus.

Skaityti daugiau...

Kovo 11-osios paminėjimas Vižančiuose

Kovo 11 d. 11 val. Skuodo rajono Vižančių kaimo bendruomenės salėje rinkosi dalyviai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šia proga Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vižančių filialo bibliotekininkė Virginija Milienė, drauge su Vižančių kaimo bendruomene surengė šaškių ir smiginio varžybas. Nuskambėjus sveikinimo žodžiams buvo sugiedotas himnas.

Skaityti daugiau...

Kovo 11-osios paminėjimui skirtos stalo teniso varžybos Daukšiuose

Kovo 11 d. 13 val. Skuodo rajono Daukšių kaimo bendruomenės salėje buvo surengtos stalo teniso varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybas inicijavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialo bibliotekininkė Vilma Simaitienė, o jas surengti padėjo Daukšių kaimo bendruomenė. Bendruomenė buvo ir šių varžybų rėmėja, prizinių vietų laimėtojams buvo įsteigti piniginiai prizai.

Skaityti daugiau...

Edukacinis užsiėmimas ,,Kvilingo menas“

Kovo 8 d. popietę į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šačių filialą rinkosi vyresniosios kartos lankytojai. Vyresnioji bibliotekininkė D. Šverienė pakvietė moteris į edukacinį užsiėmimą ,,Kvilingo menas“.

Skaityti daugiau...

Kovo 11-oji Šliktinėje

Kovo 11-osios popietę Šliktinės kaimo bendruomenės namuose buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Kovo 11 diena – didinga diena mūsų tautai. Ji nulėmė tai, kad šiandien galime gyventi laisvoje Lietuvos Respublikoje.

Skaityti daugiau...

Biblioteka pakvietė prisiminti Antaną Smetoną

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko skaitykloje kovo 7 d. vyko Aleksandro Merkelio knygos „Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla“ aptarimas. Dalyvavo dr. Zita Šličytė – Lietuvos Respublikos Konstitucijos rengimo grupės narė, Atkuriamojo Seimo deputatė, teisininkė.

Skaityti daugiau...

Edukacinis užsiėmimas ,,Spalvų žaismas“

2019 m. kovo 1 d. į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šačių filialą sugūžėjo jaunieji bibliotekos lankytojai. Pasak vyresniosios bibliotekininkės D. Šverienės ,,nei viena žiema nesitęsia amžinai, o po jos visada ateina pavasaris“, o šiandien kaip tik pirmoji pavasario diena.

Skaityti daugiau...

Kaziuko artelėje pražydo medžiai ir gėlės

2019 m. kovo 4 d. popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos pakvietė vaikus į tradicinę Kaziuko artelę. Šiemet pasiūlėme vaikams piešti be flomasterių, pieštukų ir teptukų.

Skaityti daugiau...