mobili versija | standartinė versija
main-image

Vasaros skaitykloje – viktorina „Atsakyk į literatūrinius klausimus ir gauk prizą“

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vasaros skaitykla tęsia savo darbą. Liepos 7 d. skuodiškiams ir jų svečiams buvo pasiūlyta pasukti laimės ratą ir sudalyvauti viktorinoje „Atsakyk į literatūrinius klausimus ir gauk prizą“ bei laimėti bibliotekos prizą – knygą, skirtuką ar gauti saldų prizą.

Skaityti daugiau...

Kūrybinės dirbtuvės vasarą

Malonūs prisiminimai iš liepos 2 d. vykusio susitikimo su Skuodo bendruomeninių šeimos namų vasaros stovyklautojais jau tapo tradiciniai. Kiekvieną savaitę mažieji stovyklos dalyviai mus aplanko vasaros skaitykloje, parke. Šįkart, esant nepalankiam orui, susitikome Vaikų literatūros skyriuje. Oras susitikimui nesutrukdė, tad smagiai praleidome laiką uždaroje erdvėje. Vaikai sužaidė keletą linksmų žaidimų, pabendravo, sužinojo įvairių faktų apie biblioteką. Už puikius žaidimus, aktyvumą ir sumanumą stovyklautojai buvo apdovanoti.

Skaityti daugiau...

Kūrybinis – edukacinis užsiėmimas

Dabartiniame pasaulyje žmogus įtrauktas į nuolatinės skubos būseną. Tai žmogus –vartotojas, nuolat vartojantis vis daugiau nevertingų, trumpalaikių daiktų. Tačiau šia vartotojiška kultūra žmonės jau persisotino. XXI a. vėl atsigręžiama į natūralias, ekologiškas medžiagas, sugrįžtama ir prie seniai pamirštų, nebenaudojamų technologijų.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su stovyklautojais vasaros skaitykloje

Birželio 26 d. vasaros skaitykloje tradiciškai mus aplankė stovyklautojai iš Skuodo rajono bendruomeninių šeimos namų. Vaikai labai aktyvūs ir smalsūs, todėl jiems Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės paruošė proto mankštos žaidimą, kurį laimėjo greičiausi ir sumaniausi.

Skaityti daugiau...

Paroda ir edukacinis užsiėmimas Daukšių bibliotekoje

Birželio 26 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filiale vyko tautodailininkės Editos Bernotienės kūrybinių darbų parodos „Kūryboje atrandu save“ atidarymas ir dekupažo edukacija.

Skaityti daugiau...

Nėrinių paroda

Birželio 23d., Joninių išvakarėse, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Didžiųjų Rūšupių filialo Mažųjų Rūšupių knygų išdavimo punkte buvo atidaryta tautodailininkės Editos Bernotienės nėrinių paroda.

Skaityti daugiau...

Vasaros skaitykloje EBRU meno ir saldžių drugelių dirbtuvės

Birželio 22 dienos popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vasaros skaitykloje liejosi spalvos ir kūrybinė fantazija.

Skaityti daugiau...

Vasaros skaitykloje – kūrybinės dirbtuvėlės „Boružėlė septyntaškė“

Birželio 18 d. popietę, jau įsibėgėjus Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vasaros skaityklos veiklai, pakvietėme vaikus į kūrybines dirbtuvėles „Boružėlė septyntaškė“.

Skaityti daugiau...

Bibliotekos e. skautai

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka neatlygintinai gavo ir perdavė planšetinius kompiuterius „Lenovo TAB“, būsimiems bibliotekos e. skautams.

Skaityti daugiau...

Padėkos paukštis

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Didžiųjų Rūšupių filialas atsiliepė į panevėžiečių pasiūlytą akciją ,,Padėkos paukštis“, todėl tiek filialo bibliotekos langus, tiek Mažųjų Rūšupių knygų išdavimo punkto langelį papuošė PADĖKOS PAUKŠČIAI.

Skaityti daugiau...