mobili versija | standartinė versija
main-image

Fotografija, eilės ir muzika

Kovo 6 d. Skuodo informacijos centre įvyko čia veikiančios Danutės Lekniuvienės fotografijos parodos „Pro fotoobjektyvą žvilgterėjus“ pristatymas. Kadangi eksponuojamos ir lankytinų vietų Skuodo rajone nuotraukos, vadinasi, surengtos dvi parodos. Jų tema – „Žemaičių regiono tautinis paveldas ir buities savitumas“.


Į parodų pagal tęstinį Skuodo rajono neįgaliųjų draugijos projektą „Mes nuo Bartuvos krantų“ pristatymą susirinkta taip gausiai, kad vos tilpta nedidukėje Skuodo informacijos centro salėje. Mat pasveikinti parodos autorę panoro ne tik pats Skuodo informacijos centras, jos artimieji ar šeimos „Nojus“ nariai, bet ir Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė su savo padėjėja Audra Hansen, Skuodo rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Renata Kilijonienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Noreikienė su vyriausiąja specialiste Julijana Škimeliene, buvusi bei dabartinė Šauklių kaimo bendruomenės pirmininkės – Dalė Apulskienė, kuri net padainavo dainą (juk kaipgi kitaip, jei nuotraukose – tautiniais rūbais pasipuošę Skuodo rajono kultūros centro Mosėdžio skyriaus folkloro ansamblio, kurio veikloje ji dalyvauja, dainininkai!..) su Renata Jankauskiene, rajono rusų kalbos mokytojų metodinio būrelio atstovė, buvusi mokinė ir kt.
Tad netrūko nei gražių susirinkusiųjų žodžių, nei gėlių, nei dovanų. Skambėjo pačios renginio kaltininkės – su fotoaparatu niekada nesiskiriančios rajone žinomos literatės, Kaimo rašytojų sąjungos narės Danutės Lekniuvienės – bei jai skirtos eilės. O kadangi Skuodo literatų klubo „Nojus“ narys, autorinių dainų kūrėjas bei atlikėjas Napoleonas Reimontas buvo atsivežęs akordeoną, – ir ne viena muzikinė dovana. Mielai akordeoną virkdė ir minėto „nojiečio“ gyvenimo draugė Benadita. Tad pasibūta išties nuotaikingai.

Dalia ZABITIENĖ
Nuotraukos autorės

Nuotraukų galerija