mobili versija | standartinė versija
main-image

Adventinis šeimų vakaras pasakų apsuptyje

        Pasakų stebuklingoje šalyje tiek vaikai, tiek suaugę randa džiaugsmą, gerumą, paguodą, jos gydo nuo visų mūsų bėdų. Pasakų pasaulyje mes galime rasti begalę išmintingų patarimų, nes pasakos ėjo daugybę metų iš lūpų į lūpas ir kiekvienas į jas įdėdavo savo išminties ir išgyvenimų.
        Tamsų gruodžio antrosios vakarą į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko bibliotekos Senamiesčio filialą rinkosi šeimos į adventinį pasakų vakarą, kuris buvo skirtas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamai akcijai „Knygų Kalėdos“. Renginys surengtas, bendradarbiaujant su Skuodo dekanato šeimos centru. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Senamiesčio filialo vyresnioji bibliotekininkė Silvija Puškorienė visus supažindino su Knygų Kalėdų akcija, kuri skatina norą skaityti, dalintis, skleisti žinias ir šviesą. Šeimos centro vadovai Sandra ir Virginijus Liutkai padėkojo Senamiesčio bibliotekai už bendradarbiavimą ir prisidėdami prie gražios iniciatyvos, padovanojo tris knygeles, o Skuodo dekanas Saulius Damašius palinkėjo visiems susikaupimo ir ramaus advento.
        Jaukioje, šeimyniškoje aplinkoje, spragsint židiniui ir degant žvakutėms, bibliotekos lankytojos – mamos Vilija, Daiva, Vilma, Sandra, močiutė Vaclava, teta Dalia, dvasiškasis tėvelis Saulius ir patys vaikučiai skaitė, sekė pasakas. O mama Gitana, skambant jos dukrelės Ramintos kanklių melodijai, padedant sūnui Žilvinui, pasekė savo mėgstamiausią pasaką apie šunį. Nepriklausomo Skuodo rajono laikraščio redaktorė Dalia paskaitė savo sukurtą pasaką iš unikalios, žemaičių kalba išleistos knygelės-elementoriaus „Cyrulielis“, o štai Skuodo dekanas Saulius mėgsta žemaičių pasakas. Adventinis šeimų vakaras, skirtas „Knygų Kalėdoms“, buvo šiltas ir jaukus. Pasakų apsuptyje jis prabėgo nepastebimai, padovanojęs dalyviams šiltus įspūdžius.

Nuotraukų galerija