mobili versija | standartinė versija
main-image

13-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė Šaukliuose

        Pagaliau iš žiemos gniaužtų išsivadavęs mažais žingsneliais sugrįžta pavasaris. Tikro pavasario plačiai atvėrusi duris sulaukė ir Šauklių biblioteka, nes balandžio 23 d. prasidėjo 13-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė, kuri šiemet ragino bibliotekose lankytis vaikus ir jaunimą.
         Šauklių bibliotekos lankytojų nuotaiką ir sielą nuskaidrino Virgos Kaubrienės iš Šauklių kaimo rankdarbių paroda, o popietė vaikams „Mama, paskaityk man pasaką“ sugrąžino į rašytojo ir pedagogo Prano Mašioto pasakų pasaulį. Į biblioteką atkeliavo Raudonkepuraitė, kuri ieškojo mamyčių, kurios skaito knygutes vaikams. Netrukus geroji knygų fėja pasekė pasaką „Pavasario vėjas“, po to atskubėjo kiškis gudruolis, senė žąsis, lapė ir šuo Kudlius iš pasakos “Kiškis gudruolis ir žąsis Kir Ga Ga“. O pasaką „Varna nelaboji“ pagal pasirinktus herojus paskaitė kiti popietės dalyviai.
        Bibliotekininkė O. Čeponienė padėkojo Virgai Kaubrienei už pavasariškai nuotaikingą ir gražią rankdarbių parodą bibliotekoje, mamytėms Daivai Šukienei, Linai Stonkuvienei, Kristinai Vaškytei už kūrybingumą sekant pasakas, aktyviems bibliotekos pagalbininkams Kamilei Šukytei, Andželikai Buivydaitei, Tadui Buivydui, Ramintai Gedminaitei, Armandui Stonkui ir Linui Stonkui. O Modestui Škimeliui ir Andželikai Buivydaitei įteikta padėka, kaip geriausiems 2012 m. skaitytojams.

Nuotraukų galerija