mobili versija | standartinė versija
main-image

Pabūkim kartu su Viljamu Šekspyru

        2016 m. balandžio 21 d. 13 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Rukų filiale įvyko popietė „Pabūkim kartu su Viljamu Šekspyru“. Renginys skirtas anglų dramaturgo ir poeto V. Šekspyro 400 - osioms mirties metinėms bei Nacionalinei bibliotekų savaitei paminėti. Renginio pradžioje bibliotekininkė A. Stončiuvienė visus supažindino su įdomesniais biografijos faktais apie V. Šekspyro gyvenimą ir kūrybą.
        Keletą įdomesnių minčių pateikė ir noriai į diskusiją apie dramaturgo biografiją įsiliejo ir renginio dalyvė Stasė Leilionienė. Po trumpos V. Šekspyro kūrybos apžvalgos, buvo pereita prie skaitymų. Viljamo Šekspyro sonetus skaitė: Jovita Leknienė, Rūta Litvinienė, Birutė Dirmeitienė, Vaclava Jankauskienė, Janina Jucienė. Danutė Beniušienė paskaitė ir keletą įdomesnių citatų iš V. Šekspyro kūrybos. Iš visos gausios V. Šekspyro kūrybos taip pat didesnis dėmesys buvo skiriamas tragedijai „Romeo ir Džiuljeta“. Trumpai prisiminus tragedijos siužetą, bibliotekininkė paskaitė šio kūrinio ištrauką.
        Popietė neprailgo. Kiekvienas turėjome progą prisiminti ir dar daugiau sužinoti apie V. Šekspyro asmenybę ir jo kūrybą, malonu buvo pasiklausyti dalyvių gražaus ir išraiškingo skaitymo, nors trumpam prisiliesti prie 400 metų senumo eiliuotos kalbos.

Nuotraukų galerija