mobili versija | standartinė versija
main-image

Susitikimas su rašytoja

        2016 metų spalio 11 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Pašilės filiale lankėsi viena ryškiausių ir perspektyviausių jaunosios kartos rašytoja, poetė, dramaturgė Laura Sintija Černiauskaite, bei ją atlydėjusi vertėja Lolija Spurgiene.
          Laura Sintija Černiauskaitė atstovauja jaunosios kartos rašytojams, tačiau jos bibliografija atrodo įspūdingai. Rašytoja yra išleidusi apsakymų rinkinį „Trys paros prie mylimosios slenksčio“, „Liučė čiuožia“, „Artumo jausmas“, romanus: „Kvėpavimas į marmurą“, „Benedikto slenksčiai“ „Medaus mėnuo“ ir t. t.
         Susirinkusiems į susitikimą rašytoja trumpai papasakojo apie save, kūrybos pradžią, iš kur atsiranda veikėjų prototipai, bei semiasi idėjų rašymui. Perskaitė savo novelę iš naujausios knygos „Hepi fjūčer“, kurią išleido kartu su rašytoja Renata Šerelyte. Papasakojo kaip gimė poezijos rinktinė „Nauja vėjo rūšis“ iš kurios taip pat paskaitė keletą eilėraščių. Ir išdavė paslaptį, kad daugiau neberašys, nors jau naujausias romanas įpusėtas.
         Turiningai praleista popietė ir nuoširdus bendravimas visus pakylėjo ir suteikė dvasinės atgaivos. Esame labai dėkingi už šiltas akimirkas ir nuotrauką atminčiai.

Nuotraukų galerija