mobili versija | standartinė versija
main-image

2012 m. renginiai Nausėduose

Kovo 21 d. susitikimas su Skuodo literatų klubo „Nojus“ nariais „Poezijos popietė Nausėduose“ . (aprašytas)

Balandžio 23 d. Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė prasidėjo Maironio skaitymais „Maironis daugiau negu poetas“ . Skirta Maironio 150-osioms gimimo metinėms paminėti .Prie skaitymų prisidėjo ir Nausėdų bibliotekos lankytojai. Pradžioje apžiūrėjome parodą skirta Maironiui. Paskui prie puodelio arbatos, trumpai susipažinome su Maironio biografiją , skaitėme poeto kūrinius.

Balandžio 26 d. tęsiant bibliotekų savaitę surengėme popietę-viktoriną vaikams „Kelionė bibliotekos kryžiažodžio labirintais“. Sręndėme kryžiažodį . Emocijos liejosi per kraštus . Kartais reikėjo padėti , pasakant užuomeną .Paskui pasivaišinome saldumynais. Gerai nusiteikę išsiskirstėm į namus.

Gegužės 7 d. įvyko popietė vaikams „Tavo draugė knyga“ skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Pradžioje papasakojau vaikams apie spaudos draudimo metus. Skaitėme eilėraščius apie knygą poetų V. Palčinskaitės, J. Degutytės , J. Marcinkevičiaus, A. Puišytės ir kitų rašytojų. Minėme mįsles apie knygą , raštą ir kitas. Paskui buvo apdovanoti geriausi skaitytojai. Popietės dalyviai buvo pavaišinti saldainiais.

Lapkričio 27 d. buvo popietė „Pusvalandis su mįsle“ . Sugalvojome pusvalandį atsitraukti nuo kompiuterių, pailsinti akis ir pasukti galveles minant mįsles . Visi emocingai minė mįsles. Paskui pasivaišinę saldumynais ,gerai nusiteikę vėl sėdome prie kompiuterių, savų darbų. Visi buvo patenkinti tokia nuotaikinga pertraukėlę.