mobili versija | standartinė versija
main-image

Vaikų knygos diena „Pasakų pasaulyje“

         Š.m. balandžio 19 d. 11 val. Mosėdžio seniūnijos salėje įvyko renginys, skirtas tarptautinei
Vaikų knygos dienai „Pasakų pasaulyje“. Renginyje dalyvavo Mosėdžio gimnazijos ketvirtokai, trečiokai, antrokai su klasės auklėtojomis ir Skuodo mobilaus jaunimo centro darbuotojos V. Brenciūtė, V. Riškutė, V. Šakalytė. Renginį pradėjo vyresn. bibliotekininkė vaikų knygos šventės istorijos pasakojimu. Šių metų vaikų knygos šventės kreipimąsi perskaitė trečios klasės moksleivė A. Kontrimaitė. Toliau šventę vedė Jaunimo centro darbuotojos. Dalyviai buvo padalinti į dvi komandas („Nykštukai„ ir „Moksliukai“). Renginio metu vaikai sprendė įvairias užduotis, vyko įdomios viktorinos. Renginio pabaigoje buvo apdovanoti geriausi 2012 m. Mosėdžio filialo skaitytojai A. Kontrimaitė, G. Vyšniauskaitė, D. Žvinklys. Apdovanota ir „Nykštukų“ komanda, kuri surinko daugiausiai taškų.

Pr.Mašioto skaitymai Mosėdžio bibliotekoje

       Balandžio 23 d. 10 val. Mosėdžio miestelio bibliotekoje vyko Pr.Mašioto skaitymai. Jų pagrindiniai dalyviai buvo Mosėdžio vaikų lopšelio – darželio penkiamečiai vaikai, jų auklėtoja L. Bernotienė, auklėtojos padėjėja K. Smulkienė.
       Pasirinktus P.Mašioto kūrinėlius skaitė N. Jasienė ir J. Šakalienė. Penkiametis V. Valskis papasakojo pasakojimą apie tris kačiukus, o A. Klovaitė ir A. Laureckis papasakojo nutikimą apie peliuką. Po nuotaikingo pabendravimo visi išsiskirstė gerai nusiteikę ir pasiryžę dar ne kartą susitikti.

Susitikimas su VMI darbuotojais

         Š.m. balandžio 11 d. 10 val. Mosėdžio miestelio bibliotekoje įvyko susitikimas su Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Skuodo skyriaus vyresn. specialiste Zita Riškiene. Susitikimo metu VMI darbuotoja padėjo miestelio gyventojams deklaruoti pajamas, atsakė į visus dominančius klausimus susijusius su mokesčiais.

Popietė „Vėlinių puokščių ir kompozicijų naujovės“

        Spalio 21 d. 13 val. miestelio bibliotekoje įvyko susitikimas – popietė „Vėlinių puokščių ir kompozicijų naujovės“. Miestelio gėlių parduotuvės savininkė Diana Zubienė papasakojo ir nuotraukomis kompiuteryje pailiustravo savo pasakojimą. Diana sostinėje turi draugę dizainerę, kuri puošia Vilniuje žymių žmonių (R. Pavilionio, J. Ivanauskaitės, V. Kernagio, I. Matijošaitienės ir kt.) kapus. Jie puošiami labai minimaliai ir paprastai. Ši puošyba nėra labai brangi. Medžiagos puošimui imamos iš natūralios gamtos (pušų šakelės, samanos, nukritę medžių lapai). Iš lapų daromos gėlės, kurios gražiai įkomponuojamos su kitais puošimo elementais. Susitikimo pabaigoje ,moterys dar ilgai diskutavo apie kapinių puošimo papročius, madas ir tradicijas.