mobili versija | standartinė versija
main-image

„Ryški poezijos šviesa“

2018 m. liepos 6 d. 16.00 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filialo pakviesti į Kivylių dvarą rinkosi muzikantai, poetai, svečiai. Liudos ir Juozo Vyšniauskų didžiulio triūso dėka atgimęs naujam gyvenimui Kivylių dvaras noriai ir svetingai pasitiko visus atvystančius.
Šiemet, naujai prie kelio pastatyta paties šeimininko J. Vyšniausko rodyklė, kuri pagelbėja kiekvienam norinčiam patekti į Kivylius, Aizvikius, Dvarvietę. O ir pats dvaras atsinaujino: naujai sutvarkyti ir įrengti kambariai, biblioteka.
 Tradiciniu tapusį renginį nuotaikingai pradėjo Rukų kaimo liaudiškos muzikos kapela „Gaspadorius“(vad. G. Petrauskas). Jie netik privertė žiūrovus linguoti, bet ir pakvietė į šokių aikštelę. Visų dėmesį prikaustė Palangos literatų grupė „Takai per kopas“ (vad. Vyt. Lukšas). Jų nuoširdūs posmai ir sudainuoti romansai giliai įstrigo kiekvienam į širdį. Renginio vedėja mokytoja Irma Baužienė atidžiai išanalizavusi skuodiškių poetų kūrybą, pristatė juos jų pačių kurtomis eilėmis. Savo kūrybos eiles skaitė rajono literatų klubo „Nojus“ nariai, svečiai iš Kretingos, Palangos. Kretingos organizacijos Klaipėdos regiono neįgaliųjų meninės raiškos ir sveikos gyvensenos asociacijos „Trijų mūzų blyksniai“ vadovas J. Tiškus pristatė savo leidybinę veiklą ir padovanojo šeimininkams ką tik pačių išleistą knygelę apie Kivylių dvarą.
 21.00 val. kaitria liepsna suliepsnojo šeimininko Juozo Vyšniausko sukurtas laužas į tolį nešdamas tautiškos giesmės skambėjimą. Ačiū Liudai ir Juozui Vyšniauskams už nuoširdų priėmimą, svetingumą.
 
Vyresnioji bibliotekininkė
Aušra Gadeikienė

Nuotraukų galerija