mobili versija | standartinė versija
main-image

Naujos Audriaus Šikšniaus knygos „ŽIEMOJANTIS ANGELAS II“ pristatymas

2017 m. lapkričio 9 d. 14 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filiale vyko kraštiečio rašytojo Audriaus Šikšniaus romano „Žiemojantis angelas II“ pristatymas. Tai dešimtoji, jubiliejinė autoriaus knyga.

 Renginyje dalyvavo pats knygos autorius Audrius Šikšnius, ištraukas iš naujojo romano skaitė Pr. Žadeikio gimnazijos mokinys Lukas Strakšys, ypatingą ir šventinę nuotaiką gausiai susirinkusiems aleksandriškiams kūrė didelis būrys jaunųjų Skuodo Meno mokyklos talentų.
 Vyr. bibliotekininkė Aušra Gadeikienė padėkojo visiems susirinkusiems, trumpai pristatė renginio dalyvius, pasveikino autorių Audrių Šikšnių ne tik su šia dešimtąja jubiliejine knyga, bet ir su neseniai praėjusiu autoriaus gyvenimo jubiliejumi.
 Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aptarnavimo skyriaus vedėja Birutė Strakšytė pristatė rašytojo kūrybą. Įdomiai šnekino autorių apie naujai išleistą romaną, jo kūrybinius atradimus bei praradimus, bei apie tolimesnius planus.
 „Žiemojantis angelas II“ – antroji, to paties pavadinimo romano, dalis. Kur toliau pasakojamas Monikos Jurkuvienės gyvenimas. Buvusi turtingiausia Klausučių parapijos žemvaldė, šiandien Monika – tik paprasta kolūkio kaimo moterėlė. Kaip sovietinė santvarka palietė jos, jos sūnų gyvenimą ir aprašoma šioje knygoje.
 Tiems, kurie norėjo arčiau susipažinti su Audriaus Šikšniaus kūryba – bibliotekoje buvo paruošta autoriaus išleistų knygų paroda.
 Susitikimas su rašytoju neprailgo. Autorių pasveikinti atėjo buvę klasės draugai, mokytojai. Pasidalyta prisiminimais, ateities planais.

Vyresnioji bibliotekininkė Aušra Gadeikienė

Nuotraukų galerija