mobili versija | standartinė versija
main-image

„Didelis mažųjų pasaulis“

„Didelis mažųjų pasaulis“ – tokiu pavadinimu 2017 m. birželio 1 d. vyko renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. 12.00 val. prie Aleksandrijos seniūnijos pastato aktyviai rinkosi vaikai. Mažesniuosius atlydėjo mamos, sesės, močiutės. Šventė prasidėjo jau tradicija tapusiu piešimu ant asfalto. Kreidelėmis piešti patiko visiems: ir mažesniesiems, ir vyresniems. Rinkome spalvingiausią ir originaliausią piešinį.

 Bendruomenės namuose vyko vaikų piešinių paroda. Ją apžiūrėjus žaidėme įvairiausius žaidimus, pūtėme muilo burbulus, bandėme įminti pačių vaikų sukurtas mįsles. Išsidalinome daug prizų.
 Atsiliepėme į kvietimą sudalyvauti apsikabinimo akcijoje „Taikos glėbys: apkabinkime Lietuvos vaikus“. Smagu buvo draugiškai apsikabinti, parodyti visiems, kad norime kurti tolerantišką, draugišką bei vieningą Lietuvą, kad būtų kuo mažiau nesantaikos, konfliktų.
 Šventė baigėsi saldumynų vaišėmis. Valgėme ledus, gardžiavomės vaisiais ir saldainiais. Dar ilgai netilo vaikų klegesys ir juokas.
 Renginį organizavo ir prizus bei saldumynus įsteigė Aleksandrijos filialo biblioteka kartu su Skuodo kultūros centro Aleksandrijos skyriumi. 

Vyresnioji bibliotekininkė A. Gadeikienė

Nuotraukų galerija